SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukozamina i inne specyfiki na STAWY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Ale wez pod uwagę to jak błona jest cienka i jakie ilosci musialbys tego spożywać aby przyniosło to jakiekolwiek korzyści, nie widzę w tym sensu raczej, chociaż probowac można.
W joint restore błona to nie jest główny skladnik, nie należy zapominać o nie z denar ur owalnym kolagenie typu 2 oraz innych skladnikach które dopiero w takim zestawie przynoszą oczekiwane działanie. Suplement mnie bardzo pozytywnie zaskoczył i polece go bez wahania każdemu.
Produkt przeszedł wiele badan i testów które pokazują jak jest skuteczny.




Zmieniony przez - eliminatoriusz w dniu 2014-10-19 13:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
kiedyś przetestuję go , brałem animal flexa i szczerze dupy nie urywa ani składem ani działaniem . Jak długo go stosowałeś i w jakich dawkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Flexa zjadłem 4 puszki i za każdym razem po pewnym czasie ból powracał. AX JR zjadłem 2 opakowania z miesięczną przerwą miedzy.
Dawkowałem raz dziennie 2 kap po śniadaniu. Najlepsze było to że już po 2 tyg stosowania odczułem działanie, odczuwalnie mniejszy ból.

Zmieniony przez - eliminatoriusz w dniu 2014-10-19 22:14:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Jeśli chodzi o ból widziałeś poprawę , a czy zauważyłeś lepszą ruchomość stawów np ? bo jak ma to działać tylko przeciw bólowo - zapalnie to sam MSM np 5g dziennie dał by radę albo boswellia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
zanim rozpoczniemy suplementacje zwiazana ze stosowaniem preparatow na stawy, warto na poczatek zdiagnozowac w czym lezy problem i co tak naprawde wywoluje ten stan bo moze sie okazac ze problem lezy m.in. w zbyt napietej struktorze miesni.
poza tym stawy regeneruja sie dosc dlugo jezeli mowa o naruszeniu ich struktor wew.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
W 2 tyg zanikać zaczął bol ale i z każdym dniem poprawiał się aparat ruchu, czułem ze przestrzeń stwowa jest bardziej ''na smarowana'', np ćwiczenie rotacji na barki mogłem wykonywać w pełnym zakręcie bez dyskomfortu ze cos przeskakuje czy ogranicza ruch.
Co do msm to do działania podchodzilbym z dystansem bo msm i chondroityna dostaly negatywne opinie z tego powodu ze 20lat badań różnych niezależnych labów nie dała ani jednego wyraźnego pozytywnego wyniku.
Dlatego bazą dla produktów powiedzmy poważnych, sa substancje wokoł ktorych nie ma az takich kontrowersji i są wykorzystywane w medycynie tj np kwas hialuronowy czy kolagen.


Zmieniony przez - eliminatoriusz w dniu 2014-10-20 14:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Tak w formie iniekcji przynosi według badań wyraźne działanie ale też nie w każdym przypadku, bo jeżeli mamy zwyrodnienie stawowe to niestety ale nie wiele da się zrobić - wit C 2g dziennie + typowo smarujące jak oparte na porządnych dawkach DOBREGO kolagenu lub właśnie można próbować AX JR i tego typu chociaż inne preparaty nie wiele mi pomagały.
Kwas hialuronowy czesto jest dodatkiem w preparatach na stawy i czasem jest to celowy zabieg przez to że ma właściwości wiązania wody co wpływa osłonowo na żołądek.

Zmieniony przez - eliminatoriusz w dniu 2014-10-20 23:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Jestem już po RTG i ocenie zdjęcia przez radiologa. Ortopeda z opisu wiele nie wyciągnął, bowiem zalecił mi Aulin(przeciwbólowy) i glukozamine... za 2-3 miesiące ponowna wizyta.
U mnie regeneracja trwa już prawie 5 miesięcy, od tego czasu nie ćwiczę nóg, ograniczyłem jazdę autem oraz całkowicie zmieniłem styl wsiadania do auta, żeby tylko jak najmniej obciążać ten staw. Faktycznie szeroko rozumiana 'regeneracja' stawu kolanowego jest procesem bardzo długim... Dodam, że w dniu kiedy ból nadszedł nie trenowałem. W każdym razie nie było treningów nóg.

Czasami bóle stawów pojawiają się po 'nieleczonych' anginach lub innych stanach zapalnych. U mnie takowy był przez grubo ponad 2 tygodnie, na antybiotyku, mimo to pracowałem....

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Dokładnie tak samo ja sobie zniszczyłem stawy nie wyleczoną grypą :) i bóle mam już 7 miesięcy wszystko jest wyniszczone suche strzelające , nawet jak się w nocy przekręcam na bok to wszystko chropocze , przeskakuje jak bym miał z 80 lat , staw mostkoo obojczykowy wyskakuje przy pochylaniu się , zjadłem mnóstwo preparatów na stawy i jem do dzisiaj , i dalej g**** , mam wizytę u ortopedy ponoć kumaty 30 pazdziernika , byłem u ortopedy w swoim mieście to gość ma wiedzę 15 latka , przepisał cignon i tyle , nic mądrego nie powiedział , zrobiłem teraz przerwę od treningów bo już mnie to drażni wszystko wstaję rano z wyra to wszystko mnie boli ..... dopiero po 30-40 minutach jak się rozruszam jest w miarę ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze białka

Następny temat

Suplementy na masie

WHEY premium