SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukozamina i inne specyfiki na STAWY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Odpuść treningi na te partie, które bolą. Ja z nóg zrezygnowałem w 100%, chodzenie staw kolanowy wystarczająco obciążało, przerzuciłem się nawet w mieście na komunikację miejską, bo w aucie z manualną skrzynią biegów nie mogłem wyrobić... W trasie co 30-45 minut musiałem wysiąść i rozprostować nogę. Zbliża się piąty miesiąc i czuję ogromną poprawę ( Niczego nie stosowałem na stawy, miałem po drodze krótki cykl - dla ciekawskich ( 17 alfa w tym było, popularny cykl... ) i dwa na kreatynie. Obecnie staw już prawie w ogóle nie boli. 3h jazdy autem non stop i nic, ale nóg wciąż nie ćwiczę, zacznę od jeżdżenia na rowerze, to podobno pomaga na stawy kolanowe.

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
U mnie wysiadly nogi to pol biedy, ale sporo z nich zeszlo. Na silce czuje sie jak typowy dyskotekowy sportowiec robiac tylko górę. Zarzuc jakis cykl pobijajacy dopamine, a potem cos na powera, bo ja po cyklu zwykle jestem jak złom, ale nie biore tych pobudzaczy - jakas taka moja dewiza suplementacyjna, e wszystko inne z wyjatkiem tych turbo pobudzaczy. Jak juz to tylko kawa

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
wtrące się, choć nie mam problemów ze stawami, w ogóle. Jeżeli komuś zależy na zaj**iśćie dobrym lekarzu ortopedii to polecam wizytę u dr Bonczara w Krakowie. wizyta co prawda 300-400zł kosztuje, jednak jest to największy specjalista ortopedii w Polsce - tak jest uznawany. Gość operował 10 lat w USA, 4 lata we Francji i wrócił operować do Polski. Specjalizjacja: ręce, głównie bark. Jedank zajmuje się całym aparatem kostnym w naszym organizmie. Szczerze polecam. Jak mi się zerwało ścięgno głowy długiej w bicepsie to tylko on mi pomógł, a przed nim byłem u co najmniej 10 ortopedów. Gość jest dla mnie guru jeśli chodzi o ten ortopedii w Polsce.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Cenna informacja, mysle ze niejednemu z Nas sie przyda. Ja co prawda o barki staram sie dbac najlepiej jak potrafie, ale nigdy nie wiadomo :)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
stojeden
wtrące się, choć nie mam problemów ze stawami, w ogóle. Jeżeli komuś zależy na zaj**iśćie dobrym lekarzu ortopedii to polecam wizytę u dr Bonczara w Krakowie. wizyta co prawda 300-400zł kosztuje, jednak jest to największy specjalista ortopedii w Polsce - tak jest uznawany. Gość operował 10 lat w USA, 4 lata we Francji i wrócił operować do Polski. Specjalizjacja: ręce, głównie bark. Jedank zajmuje się całym aparatem kostnym w naszym organizmie. Szczerze polecam. Jak mi się zerwało ścięgno głowy długiej w bicepsie to tylko on mi pomógł, a przed nim byłem u co najmniej 10 ortopedów. Gość jest dla mnie guru jeśli chodzi o ten ortopedii w Polsce.
Drogo :D ja mam wizytę teraz też podobno u dobrego specjalisty , ciekawe co on mi powie , na necie ma dużo dobrych opinii ale nie powiem bo jest kilka ujemnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a u tego dr Bonczara, o którym pisałem, na ścianach wiszą podziękowania od m.in. Korzeniowskiego Roberta, Adama Małysza i Agnieszki Radwańskiej - pewnie dlatego tak drogo

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2429
Reklamę zrobił sobie dobrą mając takich klientów ;)

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
reklamę sobie zrobił, bo był jedynym, który mi pomógł - nic więcej

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
imo, nie ma co przepłacać. wiadomo że są lepsi i gorsi lekarze, ale pow 200zł nie ma co przepłacać. Niektorzy za bardzo się cenią ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze białka

Następny temat

Suplementy na masie

WHEY premium