SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino ponad 2 miesiace po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ciężko powiedzieć czy prolaktyna i progesteron też nie sa w kosmosie tren nandro pochodny i bardzo możliwe że wywaliło prolaktynę , która mogła wybić progesteron.jak z libido u ciebie??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
do tej pory wszystko ok libido w normie tak jak bylo zanim zaczalem przygode z saa. a jak pojde do przychodni to mam poprosic o pobranie krwi i wyniki poziomu hormonow?. bo za granica jestem i nie mowie bardzo dobrze po wlosku to musze sobie przygotowac co mam mowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
a jak okaze sie ze to prolaktyna to co sie wtedy stosuje?? kurcze ale grubo ponad 2 mce po odbloku, to normalne?? tym bardziej ze na bombie nie bylo zadnych problemow z sutami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wtedy cabaser

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
lodzianin1 dzieki. zadzwonie do przychodni i zrobie te analizy to wtedy tu wrzuce to zobaczysz moze cos podpowiesz. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
mało na co dostaniesz skierowanie , ogólnie idź prywatnie do labu oddaj krew i zrób to co wymienione

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nawet jak dostaniesz skierowanie to płacisz tyle samo co prywatnie, badania te nie są refundowane w warunkach , ambulatoryjnych .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
ale ja nie w PL. We Wloszech jestem obecnie, dzwonilem chwile temu do polikliniki. ale chlop nic nie wiedzial jak z cenami mowil zeby zadzwonic jutro i zapytac. ale z tego co mowil ze jak ze skierowaniem to taniej. ale troche sie wstydze do lekarza. poza tym ubezpieczenie mi sie skonczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 263
Dzis rano zrobilem badania na wszystko to co kazal mi lodzianin1 (koszt 100euro). tylko ze wyniki dopiero za tydzien. i teraz nie wiem co mam robic przez ten tydzien bo to wydaje sie troche za dlugo zeby siedziec i czekac bezczynnie w mojej sytuacji. Do endroktrynologa i tak nie pojde bo nie ma sensu poki nie bede mial wynikow w rece. Myslicie zeby sprobowac pociagnac jeszcze troche ten tamoxifen( z 20mg dzien) i zobaczyc co sie bedzie dzialo. Bo po 2 dniach brania po 40 mg ten guzik jakby mniej wyczuwalny, ale sutek wrazliwy, caly czas go czuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok czy mostek??

Następny temat

conoctym myslicie???

WHEY premium