SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino atakuje PROBLEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby branie letro przyniosło zamierzony skutek,to nie masz go używać jak typowy IA,bo tu nie o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michalek83
Uszy777
Samopoczucie koszmar, libido zeszlo do zera, co dodatkowo odczulem bo skonczylem właśnie masteron :P zimne poty, senność... Ogólnie i generalnie padaka. Teraz tez walczę z ginem,ale na razie 1 tab exe co 3 dni daje rade... Mam nadzieje ze da do konca bo w razie co zostalo tylko letro :)


Możesz to opisac dokładnie? Rozumiem, że letro zlikwidowało gino ale wróciło? Po jakim czasie? Po odstawieniu letro dawałeś jakiś IA? Jaki? Jakie dawkowanie? Co/czy leciało w tle z SAA? Czy po kuracji letro kotrolowałeś badaniami poziom E2?




tu masz cały temat

https://www.sfd.pl/Prop_Master_Wino-t1079709.html

letro zjadło guzka a potem leciało tylko exe w tle żeby dziadostwo nie wracało


I pytanie jedno mam. Czy Ari to mniej więcej ten sam kaliber co Exe? I czemu wiekszość poleca exe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Exe ma mniej sidów, lepiej organizm toleruje, to nowszy lek. Chociaż spotkałem kilka wpisów (bardzo niewiele), że na niektórych lepiej działa ari.

A badałeś sprawę dlaczego gino wróciło? Za mało exe szło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopóki leciał master to pomimo estro 3x ponad normę nie miałem żadnych oznak gino, tylko jak go odstawiłem od razu wylazło

teraz jadę na cypku i dece i od samego początku exe 0,5 tab e3d, po 3 strzale już grude wymacałem, zwiększyłem teraz do tabsa na 3 dni i na razie jest si... trochę dygam bo niedługo podbijam testo i jak exe nie da rady to niestety zostaje tylko letro :/ aż mnie k***a trzęsie na samą myśl o tym


Zmieniony przez - Uszy777 w dniu 2016-02-10 21:54:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Uszy777
Czy Ari to mniej więcej ten sam kaliber co Exe? I czemu wiekszość poleca exe?

Ari znacznie mocniejsze niz exe, exe z IA jest najslabsze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx
Uszy777
Czy Ari to mniej więcej ten sam kaliber co Exe? I czemu wiekszość poleca exe?

Ari znacznie mocniejsze niz exe, exe z IA jest najslabsze


czyli jakby, odpukać, problem pomimo tabsa exe ma 3 dni, nawracał to po drodze do letro można jeszcze za ari się złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jestesmy w temacie "nastukafszy"
Jaki konkretnie Ty masz klopot, nie wiem
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Również śledzę ten temat i zrobił się tu spam dla gino posiadaczy.
Uszy, przestań śmiecić i załóż swój temat. Jak to do Ciebie nie dotrze odpoczniesz na chwile od działu Doping.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Tak czy siak idę na badania to na pewno nie zaszkodzi, bo może się okazać ze Estro rzeczywiście wyj**ało od dużej dawki testa. Jeśli wierzyć stężeniu 400mg długich estrow w Teston400 ja bije go razem z NPP E2D npp1,2cm a T400 1cm ledwo mi wchodzi do armatki. Zobaczymy, a Letro już kołuje sobie na zaś.


Zmieniony przez - nastukafszy w dniu 2016-02-11 19:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Na USG cycków także się szykuje u mnie to mały koszt prywatnie i od ręki a przynajmniej zobaczymy co tam siedzi. Bo do endo po co iść ja nie chce z bomby schodzić, co on mi innego może doradzić, moim zdaniem strata hajsu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

RELACJA Z REDUKCJI

WHEY premium