SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginemen stop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7156

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
dokładnie to jest obsesja skonczcie z tym tematem i tyle

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Co do tego że osoby te to ginomen jestem pewien na 100 %. Umiem odróżnić gino od sezonowców po paru miesiącach. cechuje go charakterystyczny styl pisania, nick <głupi><liczba> albo jakieś wzięte rodem z Izraela i okolic () przykłąd Calisto, Judasz, Barabasz, do tego takie same problemy czyli: tarczyca, nawodnienie, estrogeny, posladki, poprazkowanie, hormony tarczycy, trudno dostepne sterydy i dziwne ich dawkowanie (Primka, Oxa), problemy ze skora, wklejanie zdjec pedalow i pytanie jak byc takim fajnym i tuzin innych.

Pozdrawiam, magister profesor nadzwyczyjany ds. wyłapywania ginomenów :)

Storm.king pozostawie Twoja wypowiedz bez komentarza, a Ty Selko masz dobre zamysly ale jestes troche naiwny i przytakujesz samemu Panu G.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
selko ale jak ktos wstawia zdjecie swojego*****a i prosi o parade bo zagrzybialego?!!?! w tym dziale..
ginomena naprawde mmozna rozroznic

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
ja tam sie nie zgadzam ;]] uwazam ze z gino powinno cos sie predzej zrobic a nie z nami... gowno prawda modow nie ma caly czas zeby temat kasowac itd wkoncu bedziemy sami siebie elminowali i o to pewnie ginomenowi chodzi jak gino zrobi 100 tematow naraz z innych nickow a moda nie bedzie ?ja sie nie zgadzam predzej w inna strone to isc powinno a nie taka

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
ja mysle zeby olewac tematy w ktorych podejrzeniem jest ginomen.. wogoole sie nie wypowiadac..

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
ale takich ludzi zadających co chwile pytania o metke jak to brac itp bedzie wciąz wielu,wyzywanie niby nic nie da bo widze że oni wracają i tak...powienien wrócic szybko post "najciekawsze posty działu", kazdy tego typu koles powinien dostawac bana i maila z postami o podstwawych informacjach, skoro nie umieją szukac może tak sie czegos nauczą

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jeszcze mu ołtarzyk zbudujcie najlepiej. Selko chcesz drogę wyścielić różami dla Ginusia? Spamuje chyba już wszystkie fora (nawet zagraniczne boardy) i ja się nie zgadzam aby śmiecił też SFD. Owszem, zdarzają się i sensowne pytania, sam z chęcią udzielam odpowiedzi, ale większość jego postów to irytujące butleki w dupie, fotki *****ów i inne d****izmy niepasujące do dopingu Jestem za banem dla Ginka i każdego podobnego gogusia. Kto jest ZA?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
ta dawno by bana dostal ale ma zmienne ip i to jest zonk.

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ja wiem że on jest dzieckiem neostrady, ale po zrobieniu głupoty ban+kasacja proponuję.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
również jestem za banem ale selko pisze też o małolatach którzy nasłuchali sie ******lenia na podwórku i potem zadają tu głupie pytania zasmiecając doping i są odrazu jechani od gino,ktoś ich musi nauczyć, a tych typowych ***niętych ginomenów odrazu z sfd(ban)

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najbardziej z***any cykl

Następny temat

Winstrol -jedno pytanie.

WHEY premium