SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gimbus chce się ogarnąć

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2652

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

w poscie

Wiek

16

Waga

57

Wzrost

178/9

Staż treningowy

1 miesiąc?

Obwód pasa

?

Obwód klatki piersiowej

?

Obwód uda

?

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

basen, kilka razy w miesiącu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

raczej brak

Stan zdrowia

ogólnie dobry. Skolioza.

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłka, basen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

?

Możliwosci finansowe

zależy

Cel/problem/opis

w poście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Po treningu jakieś mięsko i ryż przykładowo. Poczytaj diety innych forumowiczów, na pewno coś z nich wyniesiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
ok, jeszcze cos waznego czego nie powinienem robic bo bedzie psulo rezultaty, albo cos co mi je znacznie poprawi? :D

Ćwiczenia dobre wybrałem?

Zmieniony przez - dzmm w dniu 2012-04-09 22:23:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Przeczytaj te wskazówki żywieniowe. Tam jest wszystko to czego potrzebujesz. Ja też od tego kiedyś zaczynałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Ok, jeszcze mam pytanie, bo TomQ-MAG napisał "jak dla ciebie 1,5 do 2g max bialka ". Nie do końca zrozumialem, chyba nie chodzi o dzienne spożycie? :D Żadnego zewnętrznego nie zamierzam brać, tylko mogę np. jeść więcej nabiału a przy mojej ilości jedzenia to może być spora różnica. 1l mleka z tego co jest napisane na kartonie ma 32g białka, a ja podczas pisania/czytania tego wątku wypiłem cały taki 1l karton :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak dzienne na 1kg masy ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
ok, w takim razie dzieki za odpowiedzi, sproboje dac soga :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Tak wększa ilość nabiału, wszelkiego rodzaju mięsa. Nie zapominaj o węglowodanach bo to w większym stopniu od nich zależy czy masa pójdzie w przod czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale też bez przesady, z tym mlekiem nie przesadzaj
Poczytaj te 10 wskazówek żywieniowych
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
Zobacz jak powinny wyglądać porządne posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51
Nie przesadzaj? Myślę że tak z 1l dziennie będzie ok, to chyba nie tak dużo biorąc pod uwagę ile ja jestem w stanie wypić dziennie albo na raz :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
No powiedzmy że te 1l będzie ok, tym bardziej że jesteś ekto. Pij mleko będziesz wielki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu w wieku 17lat.

Następny temat

Robienie masy a spalanie tluszczu

WHEY premium