SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kluc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
No klata tez dobra opcja, miekkie miesko a w brzuch?? widzialem kolesia na filmiku ktory w brzuch walil

Jest ryzyko ,jest zabawa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
pewnie micza jak hcg wbijal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
witam,
ja ladowalem w barki, I jest spoko, troche mam nie opanowana metode zaciagania strzykawki jedna reka, no ale latwo idzie, I wacikiem masuje ok minuty, zeby tak niebolalo po strzale.
teraz kluje poslady, myslalem nad udami, ale jakos niemoge, stoje z ta igla, mierze gdzie,I... w koncu w poslada kluje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
aha

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1226
Ha ha no widze profesjonalny temat a ja wole shoty w bark duzo mniej bola niz w udo a przede wszystkim noga to taki miesień co cały czas uzywasz a jak walisz nawet zwykłą omke to przy chodzeniu odczuwa sie jakiś tam ból !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
za to barków nie używasz codziennie zrób sobie złego strzała w bary i idź poćwiczyć na siłownie...powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
fryzjer to bij wysoko w udo, w sensie przynajmniej 20cm nad kolanem lub ciut wyzej wtedy nie boli nic, i nie rob joya z pompy. uda najlepsze miejsce. siadasz wygodnie wszystko widzisz, moze uzyc dwoch rak jesli nie dajesz rady i git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
Witam,
a ma ktos moze jakies foty , gdzie mozna wbijac ?
ja przetestowalem juz tylek, ostatnio w barek i lydke ,,, w udo nie wiem gdzie ?, ma ktos jakies foty ?

mam jeszcze pytanie , moze troche poza , a mianowicie , odnosnie babelkow powietrza , czy wciskacie razem tymi malenkimi , czy mam trzachac az znikna, choc to trudne ...

nie mam duzego doswiadczenia z robieniem zastrzykow, wiec prosze o sensowne osp.

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
http://www.spotinjections.com/index3.htm 

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 255
dzieki , a co z tymi babeklami powietrza ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mostek

Następny temat

gh w polskiej aptece

WHEY premium