SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie MMA LUBLIN ???

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Cześć, podpinam się do tematu bo on dotyczy także mnie... Gdzie można fajnie poćwiczyć w Lublinie - MMA, Kick... Tylko, że nie nie jestem z Lublina a ostatni bus do mojej miejscowości odjeżdża o 21.00 z placu dworcowego - co polecacie? Podoba mi się to Gladio(chyba raczej MMA niż Muay), http://www.kravmaga-wschod.org.pl/index.html no i K1 center Kickboxing na Kleeberga(kalinowszczyzna). Ćwiczyć chcę bo po prostu chcę potrafić się obronić...

PS. Mam 17lat.

Zmieniony przez - pacoxxx2 w dniu 2010-08-28 21:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2414
Ja oczywiscie zaproponuje Gladio,dlatego ze sam tam cwicze i moge wydac tylko pozytywna opinie. Treningi 3x w tygodniu, podzielone na klincz,parter i stojke. 80zl na miesiac. Na poczatku wrzesnia treningi beda sie odbywaly na godzine 20.30 bez podzialu na grupy.Potem bedzie prawdopodbnie normalny podzial czyli 19.00-20.30 poczatkujacy i 20.30-22.00 zaawansowani. Nie wiem gdzie jest najlepiej,wiec przejdz sie po klubach i sam ocen poziom Po wiecej info dotyczace Gladio zapraszam na http://www.mma.gladio.swidnik.net/ . Pozdrawiam

In Gladio We Trust

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 361
ehhh, "rodzaje walk w stojce" to kopanie nogami i uderzanie rekami:). od wrzesnia alliance bedzie 5 razy w tygodniu, za podobna cene. a skupia sie kazdy na czym chce, bo na kazdym treningu jest stojka na jednej czesci sali i parter na drugiej (oprocz piatkow, wtedy sam parter, bez kimon). jak Luzik ustali ceny karnetow, to napisze. A wy sie tyle nie zastanawiajcie i nie debatujcie, tylko przyjdzcie sami sie poruszac - dla kazdego pierwszy trening gratis, wystarcza dresy i koszulka na zzmiane, tak ze jesli ktos tylko slyszal, a nie widzial, to bez strat finansowych moze zawsze sprawdzic (oczywiscie jesli checi treningow nie koncza sie na pisaniu na forum SFD, pozdro dla wszystkich i zapraszam na treningi

gg: 5442517

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2414
Dokladnie tak jak kolega wyzej pisze, prawie na kazdej sekcji pierwszy trening jest darmowy wiec panowie ruszac tylki i uderzac na treningi. Sami ocenicie gdzie wam najlepiej sie podoba.
Pozdrawiam

In Gladio We Trust

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
test



Zmieniony przez - dywciasfd w dniu 2010-09-14 19:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
aliance lublin nie jest klubem mma to zlepek jiu jitsu i kick boxingu , jezeli chcesz trenowac bjj to jak najbardziej polecam jak chcesz trenowac mma wybierz cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
witam ...panowie a jak wyglada cennik w tym alliance .??? ile terningów i za jaka kwote ???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sekcja MMA Lublin

Następny temat

Zawody siłowe w Lublinie

WHEY premium