SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy w lipcu świeci słońce to plaże są gorące *ZAPRASZAMY*SPA*

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131925

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
w sumie boli najbardziej jak jest obciążenie tego mięśnia, np jak wstaje, siadam, jak wracałem rowerem i było pod górkę itd. Obrzęku czy zaczerwienienia nie ma, ale wygląda trochę większy ten mięsień niż po prawej, coś tak jakbym go trochę napiął to tak wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
no to logicznie podchodząc do tematu nie ćwicz nóg przez kilka dni chyba, że chcesz pogorszyć sprawę. 1 czy 2 tren nóg mniej nic nie zmienią, a może to zaoszczędzić znacznemu pogorszeniu się sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
heh, ten traktor wygląda jakby koksu sam go składał :) w końcu ostatnio pokazał że potrafi wyremontować mieszkanie, to traktorem może też się zajął (tylko chyba nie te drzwi zamontował ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
a hantle i ćwiczenia z obciążenimi stojąc?

Zmieniony przez - leno.p w dniu 2014-08-06 19:27:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
witam, ja jak miałem nogę skręconą to chodziłem o kuli na siłownię, no excuses
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
a jak miałeś nogę skręconą to robiłeś nogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
dobra, nogi całkiem odpuszczam do końca tyg, jak jutro nie będzie rwać to się popracuje nad rękami a jak będzie rwać to odpuszczę sobie jutro najwyżej...

powiedzcie tylko czy na takie cuś brać cokolwiek z apteki czy samo powinno przejść?

Zmieniony przez - leno.p w dniu 2014-08-06 19:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
tak, prostowania i uginania na maszyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 180 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1956
Kazimierzu
witam, ja jak miałem nogę skręconą to chodziłem o kuli na siłownię, no excuses


jak ja miałem kostkę skręconą to nawet nie chodziłem o kuli tylko normalnie, w pracy od 8 do 21 cały czas na zmianę auto i na nogach chodzenie, wtedy pod koniec dnia to każdy metr pokonać - to był dopiero wyczyn :D, ale przeszło w końcu po jakimś 1,5 tyg bez żadnego leczenia czy lekarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
za bardzo to nie ma co na to wziąśc a okłady tez nie wiadomo czy rozgrzewać czy chłodzić bo nie wiadomo co się stało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pizza masa białka - 90% zdrowo

Następny temat

Wielka objętość a kalorii mało i do tego tanio - dla głodomorów ;)

WHEY premium