SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdy w lipcu świeci słońce to plaże są gorące *ZAPRASZAMY*SPA*

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130497

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
przeciez ja nie o cpaniu mysle ale jestem po artroskopi po wypadku i czasami mam to glupie ocieranie sie kosci i strzela moze to cos pomoze

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
na choroby zwyrodnienia stawów ogólnie. Czytałem w necie o tym to niby pomaga ludziom na różne takie rzeczy. Chcesz paczkę na test? w 1 caps jest pół grama chondro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
musiałbym poczytac jak cos pomoze to chetnie :p

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
no juz na pierwszym temacie widze ze

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, gdzie w postaci siarczanu ogrywa istotną rolę w likwidowaniu tarcia pomiędzy stykającymi się elementami ruchomymi stawu

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
eeee 51 zł to kosztuje pie rnicze, nie wykupuję, niech mi przedłużają L4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
nie no żartuję. Wolę spróbować niż mają mi kolana otwierać na jesień. Jesień ma być jak poprzednia przebiegana z zimą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
nie spróbujesz ni e poznasz efektu :P

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
spadam mam jeszcze cos do zrobienia i nie dlugo trze spróbowac zasnać :D

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
walnij szota efki w łóżku, na bank zaśniesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Wielka objętość a kalorii mało i do tego tanio - dla głodomorów ;)

Wiecej