SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari...Mitotropin czy warto stosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Powiedzmy sobie tak - każdy kto na poważnie trenuje i pod jakimkolwiek wpływem doprowadza się do sytrofii/katabolizmu - powinien się nad sobą zastanowić. Nie da się uprawiać sportu i nie odżywiać właściwie. Zbijanie masy, np. poprzez spalanie tłuszczu nie może oznaczać dla posrtowca głodówki - bo to nonsens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
Nie głodowałem się. Poporstu ograniczyłem racje żywnościowe tak aby było więcej kalorii spalanych niż przyjmowanych.

sport:Kickboxing,muai thai
"Kiedy ty odpoczywasz, to twój przeciwnik trenuje"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, dzisiaj mam 5 dzień z mitotropin i... chyba ostatni. zacząłem od dawki takiej jak na opakowaniu tj. 2x3 dziennie. pierwsze 3szt biorę o 8 rano a kolejne 3 o 14 (po szesciu godzinach). Wszystko bylo si, czułem się elegancko ale dzisiaj jak mi wątroba sie zaczęła odzywać... nie mogę wyrobić z bólu... na weekend odstawiam i od poniedziałku może znowu zacznę brać ale o wiele mniejsze dawki, np 1szt rano i 1szt po 6 godzinach.

Zmieniony przez - zandix w dniu 2010-03-12 12:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
po 1 to nie watroba tylko jelito zapewne, bo watroba nie boli,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
boli, jak umiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
Witam wszystkich to moj pierwszy post na tym forum i chce sie podzielic tym co doswiadczyłem przez ostatnie 2 tygodnie ....teraz juz leci 3 tydzien jak biore mito.
a wiec zaczełem spokojnie po poł tab. rani i po poludniu i od samego poczatku poczyłem pobudzenie ,po paru dniach zwiekszyłe do 1 rano i jednej popołudniu i tak 2 tygodnie ...nie odczuwałem zadnych skutków ubocznych no i dzisiaj rano zapodałem 1 i słuchajcie 1/3 tabl. i to byla jakas masakra ze nagle tak mi sie goraco zrobiło i tyle powera ze całą chate nagle wysprzatałem...
dziwne co moze zrobic 1/3 tab. wiecej.... wiec wracam do jednej rano i po południu .
dla mnie srodek ogolnie jest ok z tym ze jak do tej pory od kilku lat nie mialem stycznosci z takimi stymulantami...
zastanawiam sie jeszce czy to moze nie moja podswiadomosc tyle zrobiła ze niby wiecej .ale wole nie ryzykowac z wiekszymi dawkami ....

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3398
po 4 dniu brania mito (2X3 tabsy) zaczęły się u mnie bule brzucha/wątroby w postacie w miarę regularnych mocnych skurczów.
Odstawiłem - po 4 kolejnych dniach przeszło. Związek przyczynowo skutkowy raczej 100% z mito. za 2 miesięce zrobię powtórkę i zobaczę czy sie powtórzy historia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 898
Czytając posty innych ludzi widze że nie ja jedyny miałem z dawkowaniem problemy.

sport:Kickboxing,muai thai
"Kiedy ty odpoczywasz, to twój przeciwnik trenuje"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2246
heh a ja biorę od dwóch tygodni zalecaną dawkę 2x3 (do tego kawa, 2x herbata zielona, 2x herbata z guaraną i l-karnityną) i nic nie czuje (tzn. pobudzenia, euforii itp.). pierwsze dawki powodowały tylko "gorąco" w brzuchu. może apetyt troszkę się zmniejszył. fat leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 248
co proponujecie po cyklu z mitotropin ???

no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - co polecacie

Następny temat

Problem z Nitro Shock

WHEY premium