SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer na mase ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2110
Cześć! Ćwiczę na siłowni niecałe 4 miesiące. Jestem wysoki(193cm) i chudy. Możecie mi doradzić jaki najlepszy gainer zakupić żeby troche tej masy przybyło? Nie chodzi mi od razu o 10-15 kg. Gainer przydał by się tez do uzupełnia diety. Nie piszcie ze za szybko, chce teraz bo masa potrzebna! (wiem ze efekty trzeba czekac ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
jak chcesz przybrać na masie to odwiedź dział odżywianie i poczytaj podwieszone linki
gainer to tylko uzupełnienie diety
z lepszych będzie mutant mass, up your mass itp., ale ja bym wolał vitafit i węgle z jedzenia

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Elo.
Musisz sobie ułozyć diete na + bliansie kalorycznym a gainer moze tylko uzupelnic brak w diecie ale sa tez tacy ktorzy bez diety kupuja gainera i oczekuja kilku kg... to tez nie jest zly sposob ale zamiast tego gainera mogł bys kupuc kurczaka i ryz i wyszlo by na to samo... bo gainer to nic innego jak jedzenie w proszku... wiec bez diety pijąc tego gainera podbijasz dzienne kalorie ktore powinienes dostarczyc do organizmu i obojętne czy bys jedl jedzenie czy gainera (ta sama ilość kcal) to na to samo by wyszło (jak bym miał wybierac oczywiscie postawił bym na jedzenie) wiec sam zdecyduj ;) myśle ze wszystko zrozumiałeś. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2110
dięte mam ulożoną, tak jak pisałem gainerem chciałbym ją uzupełnić bo czasami zdaża mi się nie zjeść odpowiedniej ilosci ryby czy mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ryna/mięso to białko

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy brać czy nie?

Następny temat

Sila Masa

WHEY premium