SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer lub bulk dla ektomorfika

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Baross
Hmm, no nie zastanawiałem się nad WPC bo nawet nie pomyślałem, żeby łączyć to z płatkami/orzechami. Możecie coś polecić?

Ps. rozumiem, że WPC miksuje razem z płatkami i orzechami a później zalewam mlekiem? Mleko powinienem wlać przed wypiciem czy równie dobrze mogę sobie przygotować przed wyjściem do szkoły?

Dzięki za pomoc!



Zmieniony przez - Baross w dniu 2015-11-07 20:16:14


https://sklep.sfd.pl/SFD_WPC_Protein_Econo-opis33869.html
na promo!
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
jezeli z platkami bys robił to zalej najpierw platki woda, odstaw na troche, mozesz to zrobic dzien wczesniej na wieczor np, pozniej odsaczasz, nie wiem jak poszło by ich blendowanie bez mleka/wody ale mozesz sprobowac, jak nie pojdzie zalewasz mlekiem/woda , dodajesz wpc i bledujesz , w ten sposób np.
jakbys jednak nie zrobil bedzie ok, kolejnosc jest bez znaczenia
orzechów nie musisz z tym mieszac, mysle ze smaczniej bylo by je dojesc po prostu do tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
TomQ a co powiesz na Max Gainer RX Gold? Lub prosiłbym o polecenie jakiegoś dobrego z przyzwoitą ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
cena/jakosc wg mnie najlepszym wyborem by byl gainer od sfd chocby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 247
https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html#opis - to też na promo a chyba lepsze z tego co się doczytałem?:P I przy okazji wolę kupić na pierwszy raz trochę mniejszą paczkę. Rozumiem, że jedna porcja to około 35g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
porcja dopasowana do bilansu dziennego, nie wg etykiety..
moze byc i to w/w, troche bialka wiecej w plusie , nie wiem jak ze smakiem itp.w obecnych wersjach, ale ogolnie porownywalne oba beda pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 247
Ok, dzięki wielkie za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 247
Witam ponownie. Zakupiłem sobie to białko, pije je razem ze zmielonymi płatkami, tyle, że jest to praktycznie nie do picia. :/ Przemęczę się już aż zużyję ale co dalej proponujecie?


Zmieniony przez - Baross w dniu 2015-11-20 20:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
nie smakuje Ci? ale bialko czy z platkami taki mix?
jezeli platki Ci nie wchodza to z ryżem rób ugotowanym i zmiksowanym np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 247
Nie no, białko samo w sobie ma spoko smak, po prostu po wrzuceniu ok. 50g płatków (oczywiście zmiksowane w blenderze) ciężko się to pije i bardziej mi to sprawia problem niż jakąś "radość", że tak powiem. :D Ok, spróbuję jutro, dzięki po raz kolejny za radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez czy ZMA?

Następny temat

Suplementy dla osoby cwiczacej muai thai

WHEY premium