SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer który ma wszystko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Czy istnieje gainer który łączy ze sobą hydroizolat białka, kreatyne, i taurynę? Za cholerę nie mogę czegoś takiego znaleźć, a nie chce kupować wszystkiego osobno.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Dokładnie ja na przykład jak wiem że dnia następnego muszę bardzo wcześnie zjeść to przygotowuję sobie płatki jaglane czy jęczmienne zalewam sobie wodą i one sobie stoją do rana wtedy ładnie mam już tylko przygotowany do tego aby dosypać nieco odżywki białkowej wymieszać z trzema ruchami whisky i praktycznie posiłek jest gotowy w mniej niż 30 sekund. Tutaj musisz sobie logistycznie to wszystko rozplanować pomyśleć jak ułatwić sobie życie Aby nie robić sobie pod górkę i zobaczysz że wtedy dużo szybciej te posiłki można robić czy też po prostu można przestrzegać nieco inaczej diety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33138 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Jeśli zależy ci na większej jakości i ilosci poszczególnych półproduktów to kupuj wszysto osobno , osobiscie nie spotkałem się z produktem jakiego szukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Czy istnieje gainer który łączy ze sobą hydroizolat białka, kreatyne, i taurynę? Za cholerę nie mogę czegoś takiego znaleźć, a nie chce kupować wszystkiego osobno.

istnieje, jak np
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Jumbo_-opis27293.html#wartosci
tauryna naturalnie bedzie tam w bialku.

Ogolnie musisz wiedziec, ze w produktach tego typu ilosc bialka zliczana jest na podstawie innych dodatkow aminokwasowych również, wiec taki dodatek np. kreatyny znacznie podwyzsza poziom bialka w gainerze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z hydrolizatem bedzie ciężko o gainera, moze z izolatem sięcośznajdzie, ale głównie to będzie WPC.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Ale dlaczego nie wszystko osobno i zrobić swojego miksa wg potrzeb?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Gainery są głównie na WPC, a czemu akurat hydroizolat? Ciężko trawisz WPC? Nie znam szczegółów, ale ja bym na Twoim miejscu kupił dwa osobne - jeden gainer z dużą zawartością białka (jeśli zależy Ci na tym, by było go więcej) + osobno kreatyna. Wyjdzie Cie to taniej, a kreatyny i tak będziesz stosował po 5g dziennie, a gainerem różnie byś jadł, raz więcej, raz mniej, a raz wcale, w efekcie czego raz dostarczasz więcej kreatyny niż to potrzebne, a innym razem wcale. Za dużo kreatyny też niezdrowo. W tym Jumbo musisz zjeść 220g gainera (czyli 880 kcal, sporo!), by zjeść 5g kreatyny. Jumbo płacisz 40,7 zł za kg i masz tylko 20 porcji kreatyny i nie możesz balansować, a np. za Mass activator 3kg płacisz 28,3 zł za 1kg i kreatyna 500g bezsmakowej za 35 zł, ale 83 porcje, a nie 20. A jak hydroizolat, to jest gainer Evolite IsoGainz, gdzie ma 3 rodzaje białka, ale najmniej ma WPC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Ogólnie gainer jest uważany za produkt taki awaryjny zamiennik zwyczajnego posiłku. Dlatego trudno tutaj oczekiwać aby jego skład był jakoś mega rozbudowany bazował na najlepszych jakościowo komponentach był produktem który faktycznie zawiera jedynie zaawansowane składniki najlepszej jakości białko najlepszej jakości węglowodany czy dodatek peptydów białkowych dodatkowych aminokwasów trzeba i tak dalej. Bardziej już Jeżeli zależy nam na takim produkcie to trzeba by było szukać czegoś w kategorii tak zwanych post-workoutów

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
georgu
Ale dlaczego nie wszystko osobno i zrobić swojego miksa wg potrzeb?


miksa to znaczy ze wsypywać wszystko do jednego szejkera? To nie będzie aby jakieś dziwne w smaku i niedobre dla żołądka?

parej
Gainery są głównie na WPC, a czemu akurat hydroizolat? Ciężko trawisz WPC? Nie znam szczegółów, ale ja bym na Twoim miejscu kupił dwa osobne - jeden gainer z dużą zawartością białka (jeśli zależy Ci na tym, by było go więcej) + osobno kreatyna. Wyjdzie Cie to taniej, a kreatyny i tak będziesz stosował po 5g dziennie, a gainerem różnie byś jadł, raz więcej, raz mniej, a raz wcale, w efekcie czego raz dostarczasz więcej kreatyny niż to potrzebne, a innym razem wcale. Za dużo kreatyny też niezdrowo. W tym Jumbo musisz zjeść 220g gainera (czyli 880 kcal, sporo!), by zjeść 5g kreatyny. Jumbo płacisz 40,7 zł za kg i masz tylko 20 porcji kreatyny i nie możesz balansować, a np. za Mass activator 3kg płacisz 28,3 zł za 1kg i kreatyna 500g bezsmakowej za 35 zł, ale 83 porcje, a nie 20. A jak hydroizolat, to jest gainer Evolite IsoGainz, gdzie ma 3 rodzaje białka, ale najmniej ma WPC.


no miałem biotecha hyper mass i bardzo polecam ogólnie, czułem się po ekstemalnie ciężkim wysiłku po nim bardzo dobrze i dopiero później się zorientowałęm że zawiera kreatynę :D. Na początku kupiłem na spróbowanie ze względu na proporcje na jakich mi zależało. Okazało się, że czasami jak wypiłem bardziej na pusty żołądek to średnio to znosiłem - miałem gazy :D itp. I pomyślałem, że skoro jest taki świetny to może znajdę coś doskonalszego po prostu. Myślałem żeby kupić wszystko osobno , ale robienie ciągle tych mikstur jest wykańczające, zwłaszcza przed pracą jak się śpieszę. Myślę, że kreatyna w tym gainerze który miałem świetnie się wchłania bo tak jak mówiłem nie czuję za bardzo zmęczenia, ale są w nim za to dwa różne białka WPC i WPI, nie ma natomiast WPH a WPC w połączeniu z mięsem, które spożywam sprawia że mam te dolegliwości zołądkowe tak mi się wydaje. Chyba po prostu kupię go jeszcze raz. bo nic sensownego nie znalazłem i pomyślałem że zapytam na forum kogoś bardziej doświadczonego, ale jak nie ma to nie ma , trudno. Dziękuję wam za propozycję. Może następnym razem dokupię jakiś gainer z samym Izolatem jak znajdę + z kreatyną, a hydroizolat dokupię i będę robił dwa szejki zamiast trzech w ciągu dnia tyle ilę potrzebuję.


Zmieniony przez - n4ce1 w dniu 2021-10-29 21:34:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Kupujesz hydrolizat o smaku jaki chcesz, a resztę bezsmakowe i wszystko w jednym shake'u
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33138 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
georgu
Kupujesz hydrolizat o smaku jaki chcesz, a resztę bezsmakowe i wszystko w jednym shake'u
Najlepsze rozwiazanie bo dzienna porcja wyjdzie nie dość że taniej niż jakiś mix gotowy i sami decydujemy jaki chcemy stosunek jednego do drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
No już nie przesadzaj że robienie codziennych mikstur z suplementów jest jakieś męczące. Przecież to jest chwila i po kłopocie wsypujesz białko zalewasz trzy ruchy szejkerem, dodajesz węglowodany kreatynę do buzi zapijasz z tym wszystkim i po problemie nie wiem nie wiem gdzie ty tutaj szukasz jakiegoś wykończenia. To jeżeli taka suplementacja jest problemem to nie wiem jak wygląda przygotowanie przez ciebie rosty posiłków, gdzie trzeba tej energii i czasu poświęcić jeszcze więcej czasem niestety nie można iść na łatwiznę

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer - stosować?

Następny temat

Suplementy dla pracownika fizycznego

WHEY premium