SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer czy jakis stack? Help...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Wiem jakie powinny byc proporcje :] Dlatego mowie, ze nie wyrabiam i dlatego zamiast stacka mysle o kupieniu gainera, ale sadze, ze chyba jednak stack bardziej mnie "wy***ie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 227
No to wiadomo że po kreatynie zawsze siła jakoś idzie, ale jeśli niepoparte to jest dietą to po cyklu Ci większość zjedzie.
Powiem Ci tak, brałem kreatyne jak nie miałem diety, weszło 2 kilo, a po cyku kilogram spadło. Po jakimś czasie poprawiłem diete, dorzuciłem gainer i po kilku miesiącach miałem ok 7 kilo więcej.
Twój wybór czy chcesz pokozaczyć przez 2 miesiące, czy chcesz spokojnie i konsekwentnie budować masę.
Poza tym ogólnie średnio to widzę.. 80 gr białka ?! no daj spokój..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
No to prawda, ja tez tak mialem, ze sila po kreatynie mi zostala ale z masy spadlo i potem nic nie roslo... Chyba jednak kupie gainera i najwyzej do tego dokupie mono Moze tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Czytając twoje wypowiedzi można wywnioskowac, że nie masz pojęcia o suplach, więc i tak czy siak obojętnie co kupisz towar pójdzie na zmarnowanie...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Lol to powiedz mi czego nie wiem ;] Wiem praktycznie wszystko na temat tych supli, ktore wymienilem, wiem do czego sluza i od dlugiego czasu sie tym interesuje ;] I jak masz zamiar takie teksty psiac to wyjdz i nie pisz po prostu, ja chce konkretnych odpowiedzi a nie takie ******lenie... ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
No to prawda, ja tez tak mialem, ze sila po kreatynie mi zostala ale z masy spadlo i potem nic nie roslo...

To mówi samo za siebie, i prosze cię niepogrążaj się...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
No i co z tego zdania wyczytales? Nie mialem kasy na gainery itd. Dlatego wzialem kreatyne i nie zaluje, sila poszla mocno na plus... Zreszta nvm, juz podjalem decyzje i dziekuje tym, ktorzy pomogli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Staram sie jesc te 80g bialka codziennie b2/w5/t1 takie przyjete optimum przy masówce, więc poczytaj jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
vandal sory ale hpnx7300 ma zdecydowaną racje co to ma byc piszesz ze kupiles kreatyne bo nie miales kasy na gainera? przecież jak sie nie ma kasy na miche to po co odżywy? to tak jagbyś kupił ferrari a nie miał na paliwo

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Staram sie jesc te 80g bialka codziennie b2/w5/t1 takie przyjete optimum przy masówce, więc poczytaj jeszcze raz

Napsialem, ze WIEM jakie jest przyjecie na masowce i napisalem, ze nie wyrabiam dlatego chyba kupie gainera...;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym sie roznia te x pandy

Następny temat

animal cuts - która tabletka odpowiada za apetyt

WHEY premium