SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer Co polecacie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Witam planuje zakup gainera w celu uzupelnienia brakow w diecie lecz moj typ to mez.. a kolegi ekto dla kolegi starczy np taki vitalmax 1 lub cfm lub gain bolic 6000 ale jak dla mnie te gainery maja za duzo cukrow i boje sie ze z dieta masowa + gainer z duza iloscia cukrow znowu mnie zaleje na brzuchu i boczkach a tego chcialbym uniknac ( wiem ze bedzie to ciezkie bo jest to jednak cykl masowy ) ale zastnawiam sie nad OLIMP GAINERATOR lub innym gainerem ktory ma malo cukrow , moze wy cos doradzicie ? wiem ze mutant jest najlepszy ale jako mi nie smakuje .Kwota jaka moge przeznaczyc to max 110zl , gainera bede uzywal przewaznie w pracy .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
dorzuć 9zł i weź:

https://sklep.sfd.pl/MHP_Up_Your_Mass-opis3075.html 

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
MHP Up Your Mass.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Hmm myslalem nad tym gainerem ale mam dosc malo funduszy i chcialbym gaineera co by starczyl na dluzszy czas tak z 4 kg:) bo juz sporo wydalem na diete i pozostale suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W tej cenie i takiej ilości nic dobrego nie kupisz, co najwyżej właśnie gainery składem przypominające zawartość cukierniczki.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Wiem, a z tanszych gainerow to cos bys polecil zeby bylo jak najmniej cukrow ?, czy cos ewentualnie podobnego do mhp uym bys polecil ?.Bo ograniczaja mnie fundusze :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1045
Wiekszosc gainerow bazuje na cukrach. Ja bym bral gain bolica 6000. Zjadlem 5 kg jak rozpoczynalem przygode z silka i bylo ok, nie zalalo. Wszystko zalezy od treningu, twojej wagi i diety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać? Pomóżcie!

Następny temat

DymaBurn Extreme czy Viper?

WHEY premium