SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer? Ale jaki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2176
Kolejne moje pytanie dotyczy gainera. Wiem ze juz bylo duzo o tym ale jesli mozecie to zapraszam na moja stronke. Tam jest tabelka i sa trzy gajnery nad ktorymi sie zastanawiam. Jak myslicie ktory najlepszy? http://ogur1987.republika.pl/ 

Ćwicz,a będziesz WIELKI !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Sorki ale dla osoby takiej jak ja ktora zrzucila w ciagu ostatnich 15 miesiecy 25 kg i teraz moja waga to 82-84 kg przy 189 cm gainer odpada??? Chcialbym sobie zrobic cykl na mase ale bez kreatyny czy HMB tylko w oparciu o diete i najwyzej jakies male uzupelnienie suplami. Cwicze od 3 miesiecy na silowni, wczesniej tylko aeroby. Chyba raczej pewne ze latwo lapie tluszcz. Czy w moim przypadku odradzacie w ogole gainera???
Pozdro

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51
z tych trzech podanych na tej stronce to osobiście nie wział bym żadnego!!!Moim zdaneim powinienieś zainwestować w gainera olimpa lub hi tec-a!!!Napewno jednym z najlepszych gainerów jest gainer ultimate - no ale wiadmo nie każdego na to stać.Ale jeżeli mógłbys przeznaczyc tyle pieniążków to bym sie nie zastanawiałi wziął ultimate!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bierz najdroższego a pozniej reszte i testuj wszystkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
kur gainer to gainer ! to glównie w/w więc dobiez jaki co bardziej pasuje do diety zeby ją jaknajlepiej uzupelnic !! ( o ile masz ta dite)

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13632
Nie wiem czemu wybierasz akurat miedzy tymi trzema.
Z tych co podales to Vitalmax.

>>MARECKI<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
z tych co podales zdecydowanie vitalmax..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2176
wybieram miedzy tymi trzema ze wzgledu na kase bo za niedlugo chce zaczac cykl kreatynowy i musze oszczedzac! dietke mam tylko wiecie nie zawsze mozna dostarczyc odpowiedniej ilosci bialka lub ww. Jesli znacie jakis lepszy, tani gajner to piszcie!

Ćwicz,a będziesz WIELKI !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2176
znalazlem jeszcze gainer Nutrend (Whey Gainer) tez w tych samych cenach. JAk mysliscie? Nie moge sie zdecydowac bo kazdy gainer ma jakies dodatki np.Vitalmaxa ma aminokwasy a inne znowu maja cos innego. Acha tylko tak zeby pasowalo do mojego ZMA.

Ćwicz,a będziesz WIELKI !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co brac i co wybrac ?

Następny temat

Ultra ripped z efedryna

WHEY premium