SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 737 na masie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Czyli rozumiem ze roku po treningu będzie ,,efektywny"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 207 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1304
Też myślę, że to słaby wybór. Najlepiej jak masz gainerem zastąpić posiłek po treningu to niech będzie to porządna dawka kalorii. Ja wolałbym jednak np. Jumbo (wersja Hardcore wg mnie najlepsza) bo ma w porcji ponad 500 kcal a gainer 737 około 300, Weź też pod uwagę skład, bo w Megabolu masz białko pszeniczne. Wiem, że jest tańszy, ale niestety tak zawsze w życiu bywa, że za jakość się płaci. A najlepiej pudełko + kurak + ryż:) w domu robisz dietę pudełkową i kupujesz plastikowe widelczyki:P zjesz i wyrzucasz:P nie wiem czy taniej nie wyjdzie;) ale na pewno zdrowiej bo to nie jest chemia tak jak gainery:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Juz w poprzednich odpowiedziach dowiedziałem sie ze to slaby wybór ale teraz sie pytałem o co innego :D a i co do bialka pszenicznego to białko i tak uzupełniam po treningu zwierzęcym ,głównie kupowalem gainera z mysla o węglach po treningu





Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2016-07-11 16:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadaj to pytanie raz jeszcze, bo z tego wyżej to nie idzie nic zrozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Hehe ta autokorekta w telefonie :) chodzi mi o to ze ten gainer będzie tylko ,.efektywny" od razu po treningu ?


Zmieniony przez - xefrenios w dniu 2016-07-11 16:54:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie
Możesz go pić kiedykolwiek chcesz i będzie dostarczał kalorii tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Kurczę pewnie robię się powoli denerwujący ale ten gainer ma węgle proste i myślę żeby się nie zalać spożywać go tylko po treningu w celu uzupełnienia Energi z węgli prostych. Dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalejesz się, jeśli będziesz przekraczał swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
Porcja takiego, czy innego gainera nie będzie miała większego wpływu na otłuszczanie, do momentu mieszczenia się w odpowiednim dla Ciebie bilansie
Wiesz ile zjadasz dziennie kalorii? A wiesz ile potrzebujesz? To co wychodzi pomiędzy tymi pytaniami, to właśnie odpowiedź na Twoje ostatnie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Okej dzieki za odpowiedzi , wiem ile zjadam teraz kalori i znam swoje zapotrzebowanie :P , to będę tego gainera uzywal od razu po treningu w celu uzupełnienia Energi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
liczy sie bilans dobowy, a czasem nawet tygodniowy:)
mozesz zalac sie od gainera lub "czystego" zarcia, jezeli bedzie ono stanowilo zbyt duza nadwyzke kalorii w Twoim jedlospisie.
po treningu 737 bedzie OK, tylko kwestia wliczenia w bilans.
jak trzymasz sie swojej diety i wliczasz w to porcje gainera po treningu to OK, nie powinno byc strachu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porządkujący na siłowni

Następny temat

Bóle reumatyczne a pomoc suplementacją.

WHEY premium