SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2 Vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 392
cześć,właśnie zaopatrzyłem się a Gainer 2 (Vitalmax),mam pytanie,czy mam brać w dni bez treningu?jak tak to czy w takich samych ilościach co w dni treningowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
"A jak ktoś jest cały dzień poza domem i nie ma czasu na jedzenie, albo wogóle nie ma apetytu to jaką w takim razie ma kupić za odżywke"

Niech sobie kupi jakieś carbo. Są stosunkowo tanie i bardzo odpowiednie dla gości co nie lubią jeść (sam się do nich zaliczam). Carbo nie obciążają żołądka i wystarczy tylko wypić. 2 porcje carbo dziennie po 50g to jest 370 kcal. Plus porcja gainera (może być ten Vitalmax'a) to da w sumie jakieś 560 kcal i masa pójdzie w górę
No i nie trenować codziennie, bo szybko się człowiek znudzi i przetrenuje. 3 razy w tygodniu wystarczy.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
czyli pewnie nie masz diety. gainer stosuje sie jako uzupełnienie posilków kiedy nie mozna z diety dostarczyc odpowiedniej ilosci pozywienia.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 392
to jeszcze raz ja,jeśli w tym gainerze jest kreatyna to czy mogę dokupić sobie jeszcze?jak nie to czy jak skończe brać gainera to musze odczekać jakiś czas i dopiero brać kreatyne czy od razu moge zakupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
uzupełnij profil, podaj staz, itd.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 392
staż 7 miesięcy,waga 65 kg,171 cm,jaki profil mam uzupełnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
profil klubowy. masz diete ?? bo jak nie to dział odzywianie a potem tutaj. jak z treningiem ??

Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-09-06 11:55:21

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 392
diety niestety nie mam ,a no siłownie chodze od poniedziałku do piątku i czasami jeszcze w domu troche ćwicze po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
e chlopie
po 1 dzial trening
3 razy w tygodniu
starczy
pozostale 4 dni odpoczywaj od silowni

nastepnie dzial opdzywianie
jesli masz diete odzywki nie sa koniecznie wymagane
sluza jako uzupelnienie posilkow i powstalych w nich brakow

kreatyna owszem-najlepiej mono z vitalmaxa najlepiej ale to jak bedziesz mial dobra diete i trening

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no cóz, skoro nie masz diety to odstaw tego gainera na pułkie, w chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych w szczelnie zamknietym opakowaniu - w ten sposób się nie popuje. Kiedy już odstawisz gainera. Włącz google, wpisz: "tablea kaloryczna" i po odnalezieniu ów tabeli będziesz wiedziec co ma ile białka, węgli, tłuszczu i kalorii. Potem przystąp do układania diety według takich wskazówek: w każdym posiku białko zwierzęce (mięsio, mleko, ryby, jaja), źródła węglowoodanów powinny zawierac niski IG, na noc ogranicz ww, posiek co 2-3 godziny.
Kiedy skońćzysz ukłądac dietę, znajdź dla siebie 3-dniowy plan treningowy, z twoim stażem 3 dni to wystarczająca ilość.
Po ułozeniu sobie diety i treningu, sięgnij po gainera i sprawdź ile gainera uzuełni twoje potrzeby w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
mówicie że gainer to tylko uzupełnienie diety. A jak ktoś jest cały dzień poza domem i nie ma czasu na jedzenie, albo wogóle nie ma apetytu to jaką w takim razie ma kupić za odżywke ? Chyba i tak lepiej się na tym wyjdzie niż wogóle nie jesć nic. Proszę o rade bo właśnie w takiej jestem sytuacji i nie wiem co kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie musisz brać ze sobą gotowe posiłki. Nie masz apetytu?? Nie martw sie: Kup sobie Dibencozoide Magnum, jedni mówia że to g**** inni że jest extra, to nie ważne, ale na 100% da ci jedno: zwiększy ci łaknienie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna w czym rozpuścić?

Następny temat

Jade pol roku na sucho

WHEY premium