SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer + HCA ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Witam, Mam pytanie czy jak bede stosował gainera i przed kazda porcja 3 kaps. HCA to nie bedzie mi wchodził tłuszcz ?? Tak jak podaje producent weglowodany nie beda magazynowane w tkance tłuczszowej tylko w miesniach i uzupełniac zapasy glikogenu ?? Bo nie wiem czy to jest realne cyz tylko sciema ?? Dzieki z gory za odpowiedzi.

Wkleje jeszcze opis tego produktu bo moze zle zrozumiałem ale raczej wszystko jest zrozumiale napisane. Tylko nie wiem cyz jest to mozliwe.

Oto treść :
Dzięki specjalnie dobranym składnikom(hca, L-karnityna, cholina, inozytol) preparat pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, hamuje jego wchłanianie z pożywienia, przez co pozwala zmniejszyć pokłady podskórnej tkanki tłuszczowejjuż przy minimalnym ograniczeniu spożycia.
Żródłem hydroksy kwasu cytrynowego (HCA) jest GarciniaCambodgia, korzeń zwany w Indiach "pożeraczem tłuszczu". Roslina ta już w małej dawce hamuje lipogenezę (syntezę tłuszczu)z węglowodanów i białek, a tym samym powstawanie tkanki tłuszczowej. HCA blokuje "kluczowy" enzym w metabolizmie tłuszczu, ATP-Citrat-Oxal-acetat-Lyase, który jest potrzebny do przemiany węglowodanóww tkankę tłuszczową. Nadwyżka węglowodanów nie może zostać przekształconaw tkankę tłuszczową, zamiast tego magazynowana jest w mięµ-niach i w wątrobie w postaci glikogenu. Podczas stosowania diety redukcyjnej, tzn. przy negatywnym bilansie kalorii, organizm sięga po zapasy białka i tłuszczu. Badania naukowe wykazały, że HCAstymuluje metabolizm tłuszczu, chroniąc jednocześnie białka.
Wysoka zawartość ekstraktu HCA oraz zwiększona ilość środków lipotropowych (L-karnityny, choliny i inozytolu) powoduje, że pre-parat HCA Professional należy do jednych z najskuteczniejszych suplementów przyspieszających spalanie tłuszczów ustrojowychi wspomagających metabolizm lipidów.
HCA PROFESSIONAL w dużym stopniu redukuje łaknienie, ułatwia przestrzeganie każdej ubogiej w kalorie kuracji odchudzającej.Szczególna zaleta preparatu polega na tym, że pomaga on w ramach odpowiedniego planu żywienia uniknąć tzw. "efektu jo - jo" i zapobiega tyciu po zakończeniu diety redukcyjnej.

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dajta sobie spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
toz to farmazony kompletne z tym HCA.

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bajka
robieniu masy towarzyszy łapanie tkanki tłuszczowej
nie da sie tego ominąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale po co chcesz brać gainera i go nie wykorzystywać, weź bulka i wylicz dobrze dietę a problem tłuszczu możesz w dużej mierze ominąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
wielu kombinowalo w ten sposob ale nikomu nie wyszlo to na dobre

albo masa i liczenie sie z przyrostami(nawet minimalnymi) tkanki tluszczowej albo redukcja

aby zminimalizowac przyrosty tluszczu kup jak pisze apokalipsa bulka i uloz naprawde dobra diete i bedzie naprawde dobrze

ewentualnie morzesz dorzucic lekkie aeroby

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Kiepski pomysł-szkoda siana na hca i działanie watpliwe..i opis producenta z dupy wzięty
Wylicz dietę a potem dobierzemy odrzywkę.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
- No dzieki za opinie , ale problem jest w tym ze tego gainera juz mam i nie za bardzo mam komu sprzedac, mam takiego 30 % białka , 0,1g tłuszczu , nawet jak bede brał sobie po dwie porcje te najwazniejsze z godzinke przed treningiem i i po treningu to tez wejdzie tłuszcz ??
- Mam jeszcze kreatyne , tauryne , no i jeszczez 200kps hmb jakos tam bokiem wpadło ale nie wiem cyz bede brał moze sprzedam gdzies. To mowicie ze nie ma zadnego dobrego preparatu zeby jakos zminimalizowac to odkładanie tłuszczu ??
- Bo przyrostach masy mi nie zalezy tylko chodzi mi o uzupełnianie diety, najbardziej mi zalezy na tych dwoch porcjach bo nigdy mi sie nie chce nic kombinowac po treninigu tylko bym se pił tego gainera i przed treningiem tez. No i do tej kreatynki tak mysalelm jak bym miał dietke lepsza to by lepiej było niz bez. Bo zawsze nie miałem zbyt specjalnych posiłkow po treninigu i przed, czasami wogóle nie miałem.
- Mam lekko wypukły brzuch w dolnej czesci i własnie nie chciał bym zeby jeszcze urósł, dodamze bardzo zadko cwiczyłem an brzuch i moze dlatego urósł trszke, moze jak zaczne to bedzie lepiej , mam zamiar cwiczyc A6W codziennie.

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zacznij trenować intensywniej mięsnie brzucha bo może masz zbyt słabe mięśnie i trochę to sprawia że ci go wypukla jeszcze więcej niż jest tam tłuszczu,poza tym hmb powinno być spoko/po 1g. rano, przed,po treningu i przed snem a wt. rano i przed snem po 1,5g./, taurynę przed treningiem i po treningu po 2g., do gainera dokup białko i dodawaj do każdego 100g. gainera około 40-50g. białka/kup 80% białko/ i wtedy ci wyjdzie bulk i w takich ilościach będą dwie porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzieki, torche mnie podratowałes , czyli jest jakies wyjscie , sprobuje dokupic sobie białko ale nie mam zbyt duzo kasy , moze cie cos polecici do ok 100 zł ??

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkować storm w dni nietreningowe?

Następny temat

Podchwytliwe pytanie do specjalistów ;-)

WHEY premium