SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
Witam, postnowiłem zabrać się za ćwiczenia, mam mini domlwą siłownie, więc szkoda żeby się zmarnowała. Ogólnie mam ok. 188cm wzrostu + ok. 55 kg (wiem, bardzo mało) a że mam gainera to chciałbym go użyć. Tak dokładnie to GAin Bolic 6000 olimpa i zastanawia mnie jedno: jak to jest z czasem dawkowania? Na opakowaniu jest 1,5h przed/po posiłku i 1h przed/po treningu. W praktyce jak to ma wyglądać? Posiłek- czekam 1,5h pije gainera czekam kolejną godzine i trening? Nie znam się na tym, szukałem czegoś o tym w internecie ale nic:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak chcesz kupić: http://potreningu.pl/

A jak za darmo to czytaj tematy w dziale odżywianie i i wrzuć tam do oceny

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Gainer bierzesz według braków w diecie.

Najlepiej porcja po treningu i to starczy, przy tej wadze w ogóle go nie potrzebujesz bo wszystko dostarczysz z jedzenia

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
wage mam małą, więc wątpie czy mi starczą moje posiłki żeby powoli ją nabierać. A jak to ma wyglądać? Ćwicze -> ok 1h biore gainera-> czekam kolejne 1,5h i dopiero posiłek, czy można od razu po gainerze posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Właśnie dlatego że wagę masz małą to wystarczy ZACZĄĆ jeść i waga będzie rosła

Trenujesz, pijesz gainera i po godzinie możesz jeść

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Tylko nie wypij za dużo tego gainera, maks 100g Ci starczy. Ale jak domowy trening godiznka czasu to mozliwe że nie jest zbyt intensywny to może nawet i mniej

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
sam gainer nie wiele Ci pomoze jak nie bedziesz sie odzywial prawidlo,
masz straszna niedowage, nie potrafie nawet sobie wyobrazic tego waga/wzrost..
ze zdrowiem wszystko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
U mnie z tym gainerem wyglądało to tak(może troche głupio,ale waga wzrosła).W dzień beztreningowy sypałem 5płaskich łyzek stołowych + mleka tam...do połowy szejkera i piłem to do posiłku,np. obiad. W dzień treningowy 7łyzek z godzinke przed siłownią do posiłku przedsiłowego(czy jakoś tak ;d ).Głupio jak cholera,wiem,ale wtedy zaczynałem i jakoś przybyło 8kg w 1,5miecha.(nie zmieniając faktu że oprócz gainera,żarłem jak głupi,czy to mięso,czy ryż/kasza,warzywa(chociaż z przykrością,no,ale ... :D ) ograniczyłem te wszystkkie McDonaldy,Cola,Pepsi itp ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
5 czy 7 płaskich łyżek stołowych to mało no nie wiem moze ok 5og by się uzbierało, na pewno to nie było od gainera, 50g to tylko ok 180 kalorii.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Był gainer ten sam co kolega wyżej i szło...Ale każdy ma inny organizm z tego co wyczytałem.Do mnie to zadziałało,do kolegi ^^ może już nie,ja się tylko dzielę moimi informacjami(co prawda głupimi,ale zawsze :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
tylko nie sypiesz tego na oko a dobierasz pod braki,
Ty nawet nie wiesz ile tego brałes i jakie braki byly,
moglo byc tak ze nadwyzke mieles juz z jedzenia i szlo by bez gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44
Bardzo możliwe.Człowiek się na błędach uczy,na przyszłość będę wiedział.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam! Pytanko co do strony internetowej na której mogę zamówić suple.

Następny temat

Pomoc w dobraniu składników na zrobienie swojej dobrej przedtreningówki.

WHEY premium