SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

G-SCI G-TROPIN 10iu

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


Wpadlo mi w rece taki hormon ktos slyszal cos ? jakies opinie? cena w miare przystepna wiec pytam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
podroba jintropa pewnie dziala jak inne chinczyki jordan mial temat o tym poszukaj

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Ja nic nie wbijam, ale chcę coś napisac.

Kiedyś czytałem, że Chinole ciała więźniów politycznych to rozsprzedają, tzn sprzedają organy itd i tak już jakiś czas temu się tak zastanawiałem czy prawdopodobnym może byc to, że z przysadek ofiar politycznych pobierają GH i sprzedają, bo w sumie niezły interes by na tym mieli. Jak sprzedają organy to GH też mogą.

Ale to są tylko moje przypuszczenia i niczym tego poprzec nie mogę. W każdym razie ja bym się pękał bic co kolwiek od Chinoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
każdy under, który bijesz robiony jest z prochu od chinoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
z prochow umarlych bialy do***ales 1 ampa to 1 przysadka mozgowa

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Tak prawie każdy tani under jest pobierany prawdopodobnie z przysadek od ciał chińskich więźniów politycznych.Najgorsze w tym jest to,że można zarazić się wirusem(nie pamiętam jakim) i zostać warzywem.W latach 80 zabroniono podawania HGH od osób zmarłych w związku z przypadkami ciężkich uszkodzeń mózgu.Branie HGH wbrew pozorom nie jest aż takie bezpieczne.Piłkarz Lyle Alzado, który umarł na nowotwór mózgu, krótko przed swoją śmiercią wyznał, że brał HGH przez 16 tygodni.To cytat z jakiejś stronki z tego co wiem on brał już HGH pozyskiwane w procesie bioinżynierii genetycznej.
Jeśli chodzi o sam towar przedstawiony powyżej powinien działać.




Zmieniony przez - mariusz0 w dniu 2009-05-14 21:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
O tych zarażeniach też słyszałem. Wyleciała mi nazwa tego wirusa z głowy, ale to jest fakt, że dużo ludzi prze GH od trupów się przekręciło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
dobre historie tutaj tworzycie, obecnie nie ma juz hgh z trupów bo produkcja takiego hormonu poprostu nie jest opłacalna. Czasy somki odeszły już do przeszłości, a znam ludzi co ja brali i bardzo sobie ja chwalą i trzecia ręka ani noga nie urosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
slyszalem ze bardzo dobry hormonik g-tropn i ze jest wlasnie nastepca jin tropin

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
co jak co, dokladnie w chinach na czesci ludzi sprzedają na mega skale wiec IMO te hormony wzrostu ich sa pozyskiwane tradycyjna metodą są o polowe tańsze to raz a dwa ze nikt tego nie kontroluje.
A choroba z tego co pamietam to chyba krojswelda jakoba

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wszystko to syntetyki przeciez, nie zadne ludzkie gruczoly

niezle opowiesci z krypty tu odchodza

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testoviron Bayer-Schering

Następny temat

metanolon lk

WHEY premium