SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GM+hemorush

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
1) cel: nabranie masy mięśniowej
2a) nazwa produktu/produktów, oczekiwania:Controlled Labs Green Magnitude\NUTRABOLICS HEMORUSH/ masa dla ektoorfika
3) staż: 12miesięcy
4) przerwa od ostatniego cyklu kreatynowego: cykl zamierzam zacząć od grudnia, więc przerwa będzie trwać 12 tygodni
5) stosowane wcześniej preparaty kreatynowe i opinie na ich temat: Ostatnie dwa suple jakie brałem to CM3+NO-Xpolde- nie byłem zadowolony. Wcześniej brałem Storm, mono.
6) dokładny opis problemu/konkretne pytanie: Ogólnie rzecz ujmując jestem zainteresowany tymi dwoma suplementami (w takim połączeniu), chyba że możecie zaproponować równie dobre suplementy. Jestem ekto, więc na grudzień i styczeń zaplanowałem gruby cykl! Dieta dla ekto+dobre suple, dlatego że mam problem z łapaniem masy. Jeżeli te dwa powyższe suplementy są odpowiednie dla mnie to następne pytanie dotyczyć będzie tego jak je dawkować?! Trening jaki wybiorę na ten cykl to na 90% HST, a więc 3-dniowy.
7) uwagi (np: jestem po cyklu na saa): nie jestem zainteresowany SAA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
tak dlugiego cyklu nie planuj z gory, byc moze po 6 czy 8 tyg wysycisz organizm a reszte kredki wydalsiz. nastaw sie na te 6-8 tyg jesli bedziesz widzial ,ze nadal fajnie idzie to cisniesz dalej. a co do checi na wymioty.. ja po noboosterach np tak czasem miewam, po pierwsze z racji argininy ktora w wiekszych dawkach na niektorych tak dziala, a po drugie dlatego ,ze treningi zdecydowanie bardziej intensywne. co do bialka to viotfit jest calkiem spoko i 100% WPC treca tez fajnie cenowo wychodzi (smak i rozpuszczalnosc bdb.)

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
wiec tak, cykl jak najbardziej jest ok
DT przed treningiem hemorush i po treningu gm
DNT rano GM

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
TomQ-MAG
OK. A jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Takie jak na opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
j/w
jedna miarka=jedna porcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18671
Tydzień temu sam zacząłem cykl na hemorush i green magnitude, hemorusha narazie biorę 1 miare i pobudzenia i skupienia na treningu nie odczuwam ale pompa mega. Po cięższych ćwiczeniach jak mc albo przysiady strasznie później podbija na wymioty co jak dla mnie bardzo przeszkadza w treningu. Green magnitude dobry i ekonomiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
Ok dzięki za pomoc.
Poow, dzięki za post. Liczę, że jeszcze coś napiszesz na temat tego cyklu, ewentualnie zgłoszę się do Ciebie na PW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
Chcę jeszcze dokupić carbo i białko.
A teraz jeśli chodzi o carbo i białko. Poprzyglądałem się i jednym i drugim, i:

Carbo, wybór padnie pomiędzy:
-BIOGENIX CARB
-Carbonox
-Hi tec carbo pur

Cenowo najlepiej wypada biogenix carb, bo moge kupić 4kg za 57zł, a dwa pozostałem za około 45zł 3kg, bo nie widziałem ich po 4kg. Chyba, że któreś z powyższych supli ma zdecydowanie lepszy skład, jeśli żaden nie jest zdecydowanie lepszy wolę kupić Biogenix Carb.

Białko, wybór pomiędzy:
-Hi tec protein 80
-uns

Cenowo lepiej wypada uns. Z tego uns'a to są chyba dwa rodziaje econo i białko bez econo w nazwie, jest jakaś różnica? Czytałem opinie na temat unsa, i tak jak się spodziewałem są na + i na -, lecz więcej na plus. Ktoś brał: smak, rozpuszczalność oraz jakość białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
zerknij na te carbo
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Leucine_Carboplus-opis26304.html


z tych dwoch bym wolal ostrowie lub vitafit


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-09-26 16:23:47

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Poww tez tak mialem napoczatku ze na wymioty zbieralo zmniejszylem do pol potem cala i teraz jest ok pompa fajna , pobudzenie tez mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 702
A jakie jeszcze można kupić dobre białko za około 150zł, tak najmniej ze 3kg? Jak oceniacie białka ActivLab whey protein?

Tak jeszcze myślałem, żeby dodać do tego cyklu cm3, bo mam obecnie na stanie w domu. Dodałbym je rano 4caps, zamiast brania GM. Wtedy cykl trwałby z 11tyg. Dobry pomysł?

Zmieniony przez - Gorthin w dniu 2010-09-27 14:05:54

Zmieniony przez - Gorthin w dniu 2010-09-27 14:19:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko...

Następny temat

BCAA - 14 lat

WHEY premium