SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH- oczekiwane rezultaty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Konkretne pytanie, planuje wrzucic gh soma strong 5iu ed 5 dni on 2off.
Celem jest lepsza regeneracja i mozliwosc przeprowadzenia normalnej silowki bez roznych boli juz po kilku ostrych treningach, raczej sa to bole miesniowe, bo szybko przechodza po odstawieniu ciezarow. Barki, lokcie itp. To sa moje glowne oczekwania, moze przy okazji, jakies przelamanie pewnych barier, bo jestem typowym ekto i noe moge wyjsc ponad 105kg juz dluzszy czas. Sorry za styl i bledy ale pisze z tel i mnoe kvrwica bierze z tyn dotykiem.
Do gh beda leciec saa standardowo, nieistotne jakie. Chodzi mi o efekty gh, czy moge w ogole na to liczyc przy takim dawkowaniu gh z takiej polki jak somastrong.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
jeżeli jesteś w stanie coś takiego zrobić, to mogę wysłać Ci 1 amp na badanie. Dowiedz się ile się czeka na wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
Po pierwsze jeśli masz 24 lata to za wcześnie dla Ciebie na hgh, po drugie hgh nie zregeneruje Ci tak odrazu stawów jeśli będziesz robił maxymalne,siłowe treningi.. Może dorzuć deke do hgh.. Ja wale 5iu 5/2 off i po 7 miechach dalej mnie bark napierd.. Rzeźba napewno przybyła i dobra jakość mięcha, stawy troche lepiej niż przed, ale do całkowitego wyleczenia trzeba by zrobić dłuższą przerwe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Jakie gh bijesz? To nie sa bole stawowe tylko szkieletowe, stawowe tak latwo nie przechodza. Mam tego stronga po dobrej cenie i stad ten pomysl
Na przyrosty wielkie sie nie nastawiam przy takiej dawce, raczej na poprawe jakosci miesni i przede wszystkim na regeneracje i lepsza jakosc treningu. Mam 25 lat, czemu za wczesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
Za wcześnie bo możesz zablokować swoje naturalne wytwarzanie hgh przez organizm.. Hgh sie powinno po 30 dopiero brać.. Jakość mięśni napewno poprawisz i regeneracje, ale ja bym sie na twoim miejscu z hgh wstrzymał.. Ja bije pharmatropin i jest ok, a strong jest wszędzie w dobrej cenie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ok, dodam swoje 5groszy, bo wlasnie lece 2 apteczniaki teraz, i powiem krotko i na temat : JUZ NIGDY W ZYCIU NIE SIEGNE PO CHINSKIE HGH, BO TO CHUI NIE HGH, OSCZEDZ SOBIE KASIORKE Bojka tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
mm1986 - jasne że apteka to apteka, ale nie każdy ma tate prezesa.. Jest taki gościu na sfd- już nie pamiętam nicka, ale on robi testy wszyskich hgh i powiem Ci że sam byłem zdumiony jak dobre wyniki miał po strongu.. No i cena; za 100iu apteki masz 500 iu stronga- więc apteka musiałaby być przynajmniej 5 razy lepsza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
albo wbijaj konkret materiał albo daj sobie spokój nie raz nie da się zastąpić merca polonezem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
nie przesadzajmy. Większość w Polsce wbija chiniole i jest ok. pewnie że nie ma co porównywać do apteki. Poza tym na 100 % w niektórych chiniolach jest po prostu wj**any peptyd zamiast gh. Ja tam jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Grigorij
mm1986 - jasne że apteka to apteka, ale nie każdy ma tate prezesa.. Jest taki gościu na sfd- już nie pamiętam nicka, ale on robi testy wszyskich hgh i powiem Ci że sam byłem zdumiony jak dobre wyniki miał po strongu.. No i cena; za 100iu apteki masz 500 iu stronga- więc apteka musiałaby być przynajmniej 5 razy lepsza..


Ja tez nie mam tate prezesa, od 15 roku zycia sam na wlasnej nodze zyje.
Jak pisal shaggy, albo Cie stac na HGH, albo sobie darujcie. Wyniki to pic na wode, ja sie kieruje dzialaniem w realu, to co doswiadczam teraz na prawdziwej aptece, nie doswiadczylemn na zadnym chiniolu a zeby nie bylo, to wiem jak to jest np bic 14j hormonu dzienie, zebys nie myslala ze ja jakis uszatek co poprobowal 5j dzienie tylko. Ja za siebie mowie, ze juz nigdy wiecej nie tkne chiniola, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
azazel__
nie przesadzajmy. Większość w Polsce wbija chiniole i jest ok. pewnie że nie ma co porównywać do apteki. Poza tym na 100 % w niektórych chiniolach jest po prostu wj**any peptyd zamiast gh. Ja tam jestem zadowolony.


Twoja wypowiedz nie trzyma sie kupy. To jest w chiniolach HGH czy jakis fragment? lol Napisales to w sensie, ok, bijemy chiniole w ktorych nie ma HGH, ale jest dobrze haha dobre no
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o odblok

Następny temat

Pytanie

WHEY premium