SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GH- oczekiwane rezultaty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
poza tym tak na logikę rzecz biorąc. Jeżeli np. po badaniu zawartości w labie wychodzi że nie ma tam gh, a w badaniu krwi wychodzi wynik mega podwyższony. Wniosek jest jeden - jest jakaś substancja naśladująca działania gh. Tak naprawdę chodzi nam o to żeby właśnie był jak największy wyrzut gh, więc tak czy siak osiągamy zamierzony cel. To że jest to jakaś inna substancja która oszukuje nasz organizm i naśladuje działanie gh, wydaje się nie mieć większego znaczenia. Oczywiście tego nawet nie ma co porównywać do ori gh. Ale to jest trochę tak jak z lekami i ich zamiennikami w aptece. Jest oryginalny np. rutinoscorbin i dziesiątki jego zamienników które tak samo działają, a jednak tym nie są. Co do ceny chinioli to akurat mnie dziwi że są tanie. Tak naprawdę większość firm produkujących leki kupuje półprodukty właśnie w chinach, bo tam w porównaniu do naszych cen są praktycznie darmo. To taka mała rozkminka, może głupia ale myślę że coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ponioslo Cie troche

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2487
Zamienniki w aptekach mają dokładnie ten sam skład, co lek opatnetowany, jedynie nazwa handlowa jest inna więc nie pisz bzdur.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
to ty nie pisz bzdur. Sprawdź a potem się odzywaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6743
Arkus P a skąd ty wziąłeś tą cenę za 36j, w aptece kosztuje prawie 3 razy mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
w aptece 30j omnitrope kosztuje prawie 4000 zł. Kolega farmaceuta dzwonił przy mnie do hurtowni i pytał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6743
ale tam jest 5 wkładów po 1,5 ml co odpowiada 75jm i kosztuje 3k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
zgadza się 75j kosztuje 3000 zł. Widocznie różne hurtownie mają różne ceny, bo taką jak wcześniej pisałem mi podał znajomy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
azazel_ - obawiam się, że to jednak ty piszesz bzdury: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lek_generyczny 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20224
Azazel troche pomieszales, w aptece zamienniki lekow roznia sie tylko nazww, firma. Sklad jest ten sam. W chinolach gh tych rzekomo lepszych sklad moze byc ten sam co w aptecznym, ale prawdopodobnie duzo nizsza dawka niz deklarowana. Stad moje pytanie do tych ktorzy bili. Wychodzi na to ze niewarto bo jesli chlopaki nie przesadzaja to jest tam kilkakrotnie mniej gh niz byc powinno a czasem nie ma w ogole. Pytanie zadalem jako laik w sprawach gh bo jeszcze nie probowalem a widzialem ze wyniki chlopakow co boia stronga sa ponad norme. Wnioskuje ze nie sa to wyniki na tyle wysokie zeby dawaly oczekiwane przeze mnie plusy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o odblok

Następny temat

Pytanie

WHEY premium