SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GABA

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Czy ten produkt wyszedł czy temat upadł? Ktoś ma jakieś nowe info na temat GABY? W USA jest na topie ciężko uwierzyć że działa na równi z placebo, bo wiele osób chwali.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
napisz na expert@hitec.pl jakbys chcial zamowic (wiesz dla przecietnych "zjadaczy chleba" nie bedzie to produkt na ktory beda sobie mogli pozwolic) ale jest to napewno bardzo dobry i sprawdzony suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
A widzę 30 Euro za 30 porcji czyli fakt cena nieciekawa.
Pozdr.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz ja przed startem lubie miec to w swojej kolekcji... wiec cena jak za mozna powiedziec normalny suplement na miasiac czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Tomku a podzielisz się opinią co do odczuć?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wiesz co ja stosuje tylko przed starrtem jak organizm wycienczony .. czasami przed startem mam problemy ze snem i regeneracja i nabraniem sily psychicznej i fizycznej ... ten suplement ulatwial to wszystko a jak domyslasz sie lepszy sen to i lepsza regeneracja.... kiedys miawealem tak ze ostatnie 2tyg ciezko bylo zasnac a to negatywnie wplywalao na moja forme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPA+DHA+GLA

Następny temat

KOSZULKA GRATISS

WHEY premium