SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GABA

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
no ale jeżeli coś nie przechodzi przez bariere krew-mózg to w mózgu nie działa

Sławomi Amroziak wywnioskował jakaś swoją teorie, że być może w samym układzie pokarmowym są różne receptory.

Gaba jest do kupienia już od dawna ale nigdy szału wielkiego na nią nie było.
Niektóre firmy wydały własnie metylowaną wersje GABY i ta ma wieksze szanse - sprawdź np. phenibut

moim zdaniem warto by było dopracować formułe ale przy tym stworzyć coś co będzie hitem na polskim rynku, jeżeli chodzi o suple przed snem - no ale tego moim zdaniem nie osiągniecie przez danie zwykłej gaby i niacyny z vitaminą b6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Przekaże dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2259
a ja nie opierałbym sie tylko na artykułach,które w duzej mierze opierają sie na teoretycznych domniemaniach, zwlaszcza ze ogranizm czlowieka nie jest przebadany w 100% na całkowite odziaływanie roznych czynników i myśle ze długo nie będzie. Jezeli duzo osob mowi ze działa i nawet jezeli jest to placebo ktorym doktorzy, magistrzy i pozostali coraz częściej sie wypierają to może trzeba sie zastanowić nad tym ze jednak nie do końca jest to zasługa placebo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
to kup sobie multiwitamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2259
jeszcze cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
Każdy ma swój punkt widzenia, sa osoby, które chętnie sięgają do danego suplementu a inne nie.
Dokładnie tak jest ze każdy organizm jest inny, co do badani to sa rożne kiedyś pisano o szkodliwości nadmiaru spożycia jajek

Jest tyle rożnych suplementów na rynku ze każdy znajdzie cos dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
dawki typu 2 x 700mg jakie przywoluje rozanski to mozna sobie w pupe wsadzic

gaba dziala w duzych dawkach /6-7g to jak dla mnie minimum/ poprzez konwersje do ghb

w malych ulega wspomnianemu juz rozkladowi do kwasu mlekowego

polecam zarzucic sobie jednorazowo 10-12g i poczekac 10-15 minut na efekty specjalne %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5396 Napisanych postów 15414 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388327
ja stara z ultimate'a jadlem i bylo ok, a jaka cena tego bedzie? bo jak detonator - czyli za sredniaka jak za prodkut z gornej polki, to podziekujemy.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1594 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9684
lordknaga jadłeś detonatora lub plutoniuim że mówisz że to średniak? Ja jadłem oba tak jak wiele przedtreningówek z konkurencyjnych firm i produkt Peaka działa wyśmienicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
z praktyki GABA dziala
mialem w prochu i sypalem troche wiecej
no moze nie jestem takim ćpunem jak Kazek ale na mnie dawki ~5g dzialaly bardzo dobrze

teraz łykam wspomniana ultimate 4kapsy i tez czuje dzialanie

>>>unreal definition<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPA+DHA+GLA

Następny temat

KOSZULKA GRATISS

WHEY premium