SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupie pytanie odnosnie chleba razowego?!?! KOLIZJA Z DIETA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
Wyczytałem że:
"Chleb razowy - kawałek 9x9x1cm - 70g "

no a 100g chleba razowego ma B 5,6g T 1,7g WW 45,6g

no i gdybym na 2 śniadanie chciał sobie zjesc 2kanapki składaki w szkole czyli razem 4 kromki to wychodzi 280g a w tym ok 125g WW!?!?!?!?

i właśnie tego nie moge pojąć ? czy to prawda ?

bo właśnie któryś dzień z rzedu układam optymalną diete i mi ten chleb tak burzy wszystko bo potrzeba mi 263g WW a na same 2 śniadanie jedząc 2 składaki z szynką i do tego jabłko i banana wyszłoby mi 140WW a na śniadanie jedząc kefir + płatki ofsiane + siemie lniane + rodzynki + orzechy włoskie wychodzi mi 80g WW no i po samych śniadaniach w takim razie wyszłoby mi 220g WW czyli prawie zapotrzebowanie dzienne a gdzie tu jeszcze obiad i podwieczorek?!?!


POMÓŻCIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
swoja droga Lolek, ja jestem na redukcji i jem chleb razowy, tylko ze u mnie jedna kromka ma zaledwie 15g ww, poprostu rozeznaj sie w paru sklepach, chlebow razowych jest od groma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
dzieki za odpowiedzi. wiadac ze pomocni ludzie na tym forum są :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
no jest to możliwe,dlatego chleba należy unikać,lepiej jakieś warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Najlepeij calkiem wyeliminowac chleb z diety zastapic go ryzem lub makaronem ruznego rodzaju kaszami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
no ale przecież chleb razowy jest zdrowy i wielu dietetyków go poleca :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
__lolek_ wytlumacz w czym jest lepszy od kasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
szczerze to nie wiem, ale na 100% jest dobry. No i przecież nie będę na uczelni kaszy wsuwał albo ryżu prawda? Lepiej jest sobie kanapki zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Zamiast kanapek mozesz sobie platki owsiane zmiksowac w blenderze z serem bialym i mlekiem tylko platki musisz zaparzyc w goracej wodzie i mozesz to pic w szkole

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2006-12-30 17:35:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
Możesz podać dokładniej jak to zrobić, co to jest blender no i jakie proporcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816


Proporcje to juz sam musisz wiedziec ja niewiem jaki ty chcesz posilek miec ile wegli ile bialka a blender jest to mikser taki jak na obrazku

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2006-12-30 17:49:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
dzieki, masz soga :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program do liczenia kalorii

Następny temat

dietka do oceny - masa 80 kg waga

WHEY premium