SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głównie chodzi o ISOTREXIN(Trądzik)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
no higena jest hm jak bym jeszcze wiedzial jak sie pozbyć tego z pleców to by było git ale niedługo sie zainteresuje a jak narazie to mam nadzieje na efekt na twarzy

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
skora na buzce schodzi po isotrexie?
giiiittttt
wkrótce zobaczysz co to znaczy nie miec pryszcza na ryjku IMO
bedziesz mial po porstu nowy naskorek

jesli skora po leczeniu ok 3 miesiace isotrexinem bedzie juz wygladzona po tym zluszczaniu i jesli juz nie beda Ci sie pojawiac nowe zmiany to pogadaj z derma o leczeniu podtrzymujacym - np co 2-3 dzien wieczorem - to taka moja wizja

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Też już o tym myślałem bo w ulotce też tak pisałofakt faktem ja tego mam bardzo dużo ale jak po 4-5dniach juz widze że coś sie dzieje to chyba jest ok ta skóra kaka bardzo ale to bardzo gładka zrobiła i tak jak by niektórych tych czerwonych punktów juz nie było ale nie wiem czy to spowodowane tym że skóra jest bardziej czerwona po tym czy poprostu schodzą ale i tak jestem dobrej myśli tylko tego mi do szczęścia trzeba znaczy jest jeszcze jedno ale co bym chciał ale to też można osiągnąć mimo że troche sie oddaliło

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
h4h4 a Ty przez jaki czas brałeś Doksycykline ? Lekarz mi powiedział że będe brał przez 3 tyg. i troche dziwne to mi się wydaje bo czytałem to inny brali po 3 , 4 miechy . Powiedział że wątrobe mizerzre to . Zależy mi na szybkiej odp. bo nie wiemczy nie przestać brać tego świństwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
opiekun - po ok miesiacu zobaczysz jak poschodza Ci syfki imo kwasy wit a to naprawde super sprawa imho
majkel-brałem 6tyg po 100mg(1dzien 200mg). EFEKT: gorzej niz przed kuracja. małe syfki znikneły,a zaczeły pojawiac sie takie wieeelkie gule. derma kazała odstawic.

nie jestem Twoim dermatologiem ale jesli pogorszy Ci sie stan i nie bedzie poprawy to znaczy ze doxa jest do dupy. zmniejszyl bym dawke do 50mg przez 2tyg i odstawilbym calkowicie. ALE NIE JESTEM DERMATOLOGIEM!! takie dzialanie po prostu powodowane rozsadkiem - antybiotyk nalezy odstawiac stopniowo..
1

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
AHA !!!!!!!!


nie zauwazylem ze bedziesz bral 3tyg.. jak dla mnie to odpowiednio dlugo naprawde moim zdaniem antybiotykami powinno sie leczycz jak naj rzadziej i jak najkrocej ale jak brac to BOMBE

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
WIEM ZE JAK NAJKRÓCEJ ALE CZY SKUTECZNIE BĘDZIE ?? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
bakterie pozabija napewno.odpowiednio dlugi czas.wiec powinien pomoc.reszta zalezy od Ciebie,jak Ty bedziesz pomagal organizmowi(optymizm i jak najmniej stresu zwiazanego z syfkami na ryjku ) tradzik to niestety choroba złożona

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Tak ale słyszałem że jest wysyp na poczatku ?
A tez czytałem że wiele osob ktore sie leczylo tetracyklina a doksycyklina jest z grupy tetracyklin i po 2 miesiącach wszystko powracało. A ja nie mam duzych problemow tylko ze 4-5 sie pojawią potem przygaśnie na 1 dzien i spowrotem . i nie wiemczy warto tak sie poswiecac dlatego wysypu , i chyba odstawie to w**** a zaczne brac cynk i witaminki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 720 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28233
heh.. antybiotyki to sa naprawde nie cukierki..


wiec jesli masz tak jak piszesz mysle ze opowiednia suplementacja wit i min, oraz nie za wysoka podaż wegli prostych poprawi stan Twojej cery.


pojdz do dermy i popros o jakis zel do stosowania zewnetrznego

### Akuku panie kluku ! ! ! ###

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krem dla mezczyzn?

Następny temat

częsty mocz odkąd biore krete

WHEY premium