SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głównie chodzi o ISOTREXIN(Trądzik)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Na forum pisałam kilka razy na temat kremów nawilżajacych dla mężczyzn.
NA opakowaniu jest napisane czy zawiera on filtry.
P.S. nie napisałeś do jakiej cery ma być ten krem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6609
tłusta
drobne pytanie: jeżeli duży filtr to się nie opalę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No to do cery tłustej trzeba na prawdę dobrze dobrać krem, bo w lecie jak zaczyna słoneczko świecić to następuje nadprodukcja gruczołów łojowych i cera będzie się błyszczała,ale nie powinno się o kremie zapominać.Można jej również pomóc jak się stosuje mleczka czy żele do mycia twarzy.
Jak kupisz krem z dużym filtrem to będziesz miał ochronę przed szkodliwym w dzisiejszych czasach promieniowaniem słonecznym,ale będziesz musiał dłużej czekac na opaleniznę.Są kremy tzw, blokery- one mają wysokie filtry np.60 i po nich się nie opalisz.Jak kupisz z mniejszymi filtrami to nie będzie tak źle,unikniesz poparzenia i stopniowo skórę dostosujesz do opalenizny.Sądzę,że filtr 20 będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6609
Autorze napisz jak przebiega leczenie Isotrexinem?
ja mam 2opakowanie, pierwsze całkowicie źle wykorzystałem.
Masz może możliwość wrzucenia fotek z przed (widziałem w innym temacie) i jak sprawa ma sie teraz?

i jeszcze małe pytanko: jak ja stosowałem izo strasznie skóra schodziła, była mocno rozpalona, a wszystkie małe podskórne grudki wychodziły na wierzch. U Ciebie wygląda to podobnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
A więc stosuje to miesiącjuz po 2 tygodniach widzialem pewną zmiane no a po 3 tygodniach juz słyszałem teksty znajomych ze jest poprawa to sie ma teraz tak że tak jak powiedzmy miałem przyszcze na policzkach tak teraz ich nie ma zadnego pagurka tylko zostały przebarwienia ale one też blednąa skóra jest gładziutka ogólnie na policzkach to zatrzymało wyskakiwanie wogle nic nowego na nich nie powstaje ale na czole jeszcze czasem wyskoczyale tez jest ok...co do schodzenia skóry to tak ma być środek ten powoduje łuszczenie sie skóry i podraznia tez troche dlatego ona jest taka czerwięsza ale nie przejmuj sie tym to tak ma być hm jak bedzie za bardzo czerwona to możesz odstawić na jeden dzien zeby sie troche zregenerowala i potem dalej ja tak czasami z początku musialem teraz juz nieFotek pare z przed stosowania mam no i postaram sie zorganizowac nawet dzis obecny stan tej skóry zaraz:-No i wzuce tez fotki z przed na których jest masakra:-/

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6609
no to czekam na foto, aby na własne oczy zobaczyć moc iso
od wewnątrz działałeś? (dieta, cynk, vit a+e itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Ogulnie to piore dziennie witamine B Compleks dwie dziennie i A+E jedną dziennie i to wszystko he wreszcie dermatolog tez troche odetchnol bo zadne leki na mnie nie dzialaly az wkoncu to pomoglo mam nadzieje ze sie calkiem wylecze za jakis czas co do fotek to znalazlem fotki co zrobilem jeden dzien przed zaczęciem kuracji fes lipa na nich i wedlug tej daty z fotek nawet nie stosuje tego jeszcze miesiąc chyba

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Za moment wkleje fotki tak jak obiecałemna opakowaniu tego środku pisało że na efekty trzeba czekać około 2 miesięcy no a jak widać w moim przypadku działa szybciej oczywiscie każdy jest inny ale namnie zadziałałozaraz wkleje ale cierpliwosci bo nie moge odrazu wysyłać wielu wiadomosci

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784


Po lewej stronie jest przed kuracją a po prawej z dzisiejszego dnia fotka
Prawa część twarzy:

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784


Lewa część twarzy

Siła przede wszystkim

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krem dla mezczyzn?

Następny temat

częsty mocz odkąd biore krete

WHEY premium