SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głóóóód

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Pytam bo gdzies czytalem ,ze mechanizm dziala rowniez na zasadzie ,ze organizm czuje slodkie wiec wywala insuline. Ale jak nie to git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Nie ma wstydu w pracy jak caly dzien wam burczy w brzuchu? Dzis 1 dzien if, pije cole 0 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
burczy jak burczy, wolę żeby mi burczało w brzuchu, niż brzuch miał by mi z koszuli guziki wyrywać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
koxiq87 sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
OXYTONE
koxiq87 sog


u mnie w biurze chłopaki zajadają się bułami i pączkami i też im burczy. Ja wolę żeby mi burczało z 'głodu'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Jeszcze jedno male pytanie: jak sie konczy post tez zasypiacie po 1 posilku? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6332
rozwiń myśl ?
chodzi o to że łapie Cię sen po 1 zjedzonym posiłku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Lekko boli glowa i maksymalna sennosc. Jem w pracy o 14 i nie jestem juz w stanie nic zrobic, moze jem za duzo? Tez macie po coli 0 taki obrzydliwy slodko-mydlany smak w ustach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Sprawdzałeś poziom cukru we krwi?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Jeżeli mogę coś wnieść do tematu to ja na IF problem z głodem miałem przez pierwsze 2-3 dni.
Co zaobserwowałem ?
- Spożycie kawy ( +mleko ) czy napojów nawet z bardzo mała ilościa KCAL może powodować w pózniejszym czasie głód ( mowa o okresie na czczo )
- Mało syty ostatni posiłek poprzedniego dnia
- Przebywanie w towarzystwie które non stop coś podjada np. szkoła.

Myślę że na to trzeba uważać i zwracać uwagę.
- Osobiście preferowałem w okresie postu tylko wode + herbate.
- Aby zabić uczucie głodu często sięgałem po gumy do żucia.

Myślę że może w jakiś sposób coś wniosłem.
Pzdr

Zmieniony przez - DC-94 w dniu 2014-01-29 18:58:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]koxiq87, IF - optymalny sposób żywienia dla mnie

Następny temat

Potrzebna pomoc w ułożeniu diety i planu treningowego

WHEY premium