SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fundamentalne dla SW- SÓL CZY KREDA W "KRWAWYM SPORCIE"?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13937

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Problem z alkoholem jest wtedy jak nie ma go za co kupić

Inne świństwo!!!

Co prawda w ankiecie jest remis z "kredą" ale to "inne świństwo" ciągle pali sie na czerwono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1933
A ja wam mówie że to była Pollena 2000 bo przed walką to było tak podchodzi Chong Li czy jak on tam miał do swego mistrza jeszcze bardziej złego Imperatora Richarda z m****owego Grodu i pyta się: Ojciec prać? a on na to:Tak prać synku prać!! Ale pamiętaj o jednym musisz humanitarnie sypnąć mu proszkiem w jedno oko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
klejny sciemniacz to nie czlowiek od Imperatora bo sypnal w 2oka !!

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6991
Śledzę ten post już od dawna (sam nie wiem po co )i się zastanawiam po co się jeszcze sprzeczacie...


przecie to jasne, że to kreda

† Podpis pod wypowiedziami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ja tam czasem jem zupki chinskie to to mam taki psychiczny kontakt z chinskimi mistrzami i mi mowia ze to byl magiczny proszek

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


Ale sobie nagrabiłeś

Ten też się wkurzył

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
hrhr tia sciemniacze przeciez to widac odrazu ze to fotomontaz zrobiony jeszcze pewnie w paincie pozatym ta twarz to poznam wszedzie i to nie chinski mistrz tylko Mr. Monday

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
Monday Joe chciałeś pwoiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24537
Soke Mati , 10Dan w Miotaniu Banami, atak specjalny - Transformacja i szerokopojete zmiany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Historia Andrzeja Gołoty!!!

Następny temat

Muzyka..

WHEY premium