SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fundamentalne dla SW- SÓL CZY KREDA W "KRWAWYM SPORCIE"?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13918

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
No więc zajmiemy się dzisiaj kwestią fundamentalną dla wszystkich trenujących SW. Problemem nurtującym większość prawdziwych fanów sportów walki. Problemem poruszanym wielokrotnie przez największe autorytety.
Czy waszym zdaniem zły Chong li w filmie "Blood sport" synal w oczy Franka Duxa kredą, czy też solą? A moze proszkiem Pollena?
Zapraszam do ankiety. Odpowiedz uzasadnij

ja obstawiam kredę, to moim zdaniem pewniak. Nie godzi sie ze mną SoulReaver, obstawiający sól(coż za pomysł...)
Rozstrzygnijcie tą kwestie drodzy uzytkownicy

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Kreda!
Tylko kreca, ponieważ rozcierał ją w swoich malutkich, ale pełnych siły, dłoniach!

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Bardzo dobrze, zaczynam wierzyc ze przyznanie Ci statusu moderatora nie bylo tylko i wylaczne efektem koneksji rodzinnych

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Już mówiłem i nie cofnę się przed niczym - KREDA, KREDA i jeszcze raz - KREDA (oczywiście sypnął nię raz, a nie trzy)

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Dawno temu to oglądałem ale z tego co pamiętam kolesia nieźle oślepiło więc stawiam na "inne świnstwo ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ja to zaraz rozstrzygne kasujac post i dajac wszystkim bana



hmmmmm nie zastanawialem sie nad tym dla mnie to byl zawsze jakis tajemny proszek

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3426
Zmiażdżona KREDA (czyli w formie proszku)

"Żeby być mistrzem trzeba wierzyć w siebie,
kiedy nikt inny nie chce." "Sugar" Ray Robinson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
podchodzac do tego powaznie(yhy) to moze i kreda na bank nie sol bo jak by sol sie dostala do oczu w takiej ilosci to chyba żan klod by tak szybko patrzalek nie wyleczyl a jak by to byla tajemna mikstura np z penisa barzanta() czy jakas tam tajemna substancja to by miala dzialac dluzej pewniej wiec Bolek nie popisal sie i jak uczniak zabawil sie kreda

to tyle odemnie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Głosowałem na pollenę 2000 na komponentach zachodnich.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
kurna i po co robić jakąs ankiete skoro wiadomo wszem i wobec że była to najprawdziwsza SÓL!!!!!!!!
Poza tym ankieta jest tendencyjna i Pitt masz za to kuźwa bana na IP bo jesteś stronniczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
stawiam na ,,inne swinstwo''.kreda jest zbyt malo mistyczna.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Historia Andrzeja Gołoty!!!

Następny temat

Muzyka..

WHEY premium