SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fox Labs (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
recticel i jak ten tren w twojej opinii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
rkarpinski
Załapałem się na kilka butli winka inj, będę wrzucał od stycznie do ostatecznego cięcia i chciałem podpytać jak z bolesnością i jaką igłą to dziabać?
To pierwsze podejście do środków na wodzie, proszę o wyrozumiałość


co do igły to ja aktualnie wbijam winko inj Alphy szwagrowi 0,7 i wchodzi pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
mm1986 u mnie idzie ace z tym ze dowalilem ostro 200mg e2 kosi ladnie, spie po 2-3h i w lozku plywam, wizulanie coraz lepiej z tym ze dopiero zaczynam drugi tydzien wiec jeszcze czas poprawe wygladu

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dzieki za opinie, ja mam tylko 30ml, gdzies to tam wcisne, byc moze dodam odrobine do Trenu E innej firmy i zrobie sobie swoj mix, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
ja zrobilem zapas 80ml u w sumie dlatego dalem 200mg e2d do tego leci 150mg mastera z alphy, pierwszy raz ida takie dawki siady narazie do zniesienia wiec mysle ze polece tak z 2miechy pozniej jak ladnie porobi zejde nizej aby dotrwac jakos do wiosny

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Yaaraass
ja zrobilem zapas 80ml u w sumie dlatego dalem 200mg e2d do tego leci 150mg mastera z alphy


Ladnie

Tak mala uwaga btw: przy takich dawkachy trena chyba warto dac iniekcje ed ;) taka moja opinia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak wyżej, a inna sprawa, że ace jest krótszym estrem niż prop więc w ogóle warto wbijać ED

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
wiadoma sprawa, bilem kiedys ed ale ja ogolnie od dawien dawna bije prawie wszystko e2d wiec juz zrostow tyle ze ciezko bedzie bic codziennie

w sumie polece ed zobacze jak bedzie ciezko to zrezygnuje i dam e2d

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2013-11-29 14:37:54

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

fake czy nie

Następny temat

PROPIOBOL ALCHEMIA!!!!

WHEY premium