SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotki kumpla do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
ladnie ubity, do ogolnej oceny sylwetki brakuje tylko nog ;]

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ile on ma w ramieniu? 40 pewnie.
Jakby to on dał zdjęcia to SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
zdecydowanie moze tam byc 44, weźcie pod uwage poziom tluszczu tego ziomka i już dajcie spokoj z tym centymetrami
ogolnie rewelacyjna sylwetka, ale przy takim kośćcu zadanie jest b.ulatwione. pomarzyć o takim genie, i pozazdrościć..
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2286
fajna sylwetka, tylko trzeba wziasc pod uwage ze zdjecia sa robione profesjonalnie wiec gdyby robił je jak wiekszość osoba na forum zwyklym aparatem lub takim z telefonu to wygladaloby to napewno gorzej. tu wystepuje pewna znaczaca gra swiatła. nie zmienia to faktu ze jest to sylwetka ładnie dorzezbiona ktora warto sie chwalic ja dodalbym z 5 kg suchej masy i wtedy bedzie jeszcze lepiej ale pewnie za roku to zrobi. Oby tak dalej!!!

wstań i walcz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Szczerze powiedziwszy tzw. "pies na suki" mówiąc kolokwialnie
Estetycznie to wygląda, ten brzuch tylko dla mnie nie ciekawy.. Niby wyrzeźbiony, ale taki wklęsły i bez wyrazu. Moim zdaniem brzydki, kiepski, fee.. Na jednym zdjęciu luzem bardzo estetycznie klatka wyszła. Ponadto co mogę powiedzieć. Chyba większość z nas wie, jaką rolę przy robieniu zdjęć odgrywa światło. W sztucznym oświetleniu zawsze wyglądamy na bardziej napakowanych, mięśnie są wyraźniejsze.. Biorąc pod uwagę, że to fotki robione u prywatnego fotografa, podejrzewam, iż rzeczywisty efekt nie jest na tyle imponujący, jak ukazują nam to zdjęcia. Tak jak już ktoś wspomniał, chciałbym zobaczyć nogi, spróbuj zorganizować fotę Reasumując sylwetka typowo plażowa, na wyrywanie babek, nie jeden pozazdrości. Mniemam, że celem Twego przyjaciela nie jest bycie 120kilowym zalanym fatem, silnym bykiem

Oczywiście sylwetka jak najbardziej SI!

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2010-02-20 01:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Z tym 44 prosze was . . . wiadomo że tyle nie ma. Tu to wygląda tak na 40. Chyba, że gość jest mega wysoki no to lekko ponad 40 przełknąłbym.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Dobra rzeźba + profesjonalny fotograf i wszystko jasne.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2010-02-20 10:23:51

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
j.w
fotki podkolorowane, ale fakt faktem sylwetka idealna na plaze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1231


Witam ponownie. Co do zdjęc nóg aktualnie nie posiadam ponieważ z kolegą zobaczę sie w srodę najbliższą, także powinien mi je przekazac gdy sobie zrobi zdjęcie. Dodaje jeszcze kilka zdjęc z tamtej sesji.

Lepiej być wytrenowanym atletą, niż napakowanym klocem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1231


....

Lepiej być wytrenowanym atletą, niż napakowanym klocem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocenicie?

Następny temat

Mała prośba

WHEY premium