SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotki Fitness - druga edycja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
nie kasować ja tu też jestem i podoba mi się ten temat czekam na jeszce jakieś fotki

pozdrawiam

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja przeciw temu postowi nic nie mam, wolałbym jednak aby fotki były na temat i lepszej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


choćby takie na przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


albo takie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a nie nie wiadomo co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658


Tyka jak to gadam sama do siebie??? No przecież rozmawiam z Rogue...no i parę innych osób też się odezwało NIE KASOWAĆ! NIE ZGADZAM SIĘ! Te fotki mnie motywują A poza tym zmarnowałam cały niedzielny wieczór i dzisiejszy poranek, żeby je z sieci wygrzebać. Tzn. - nie zmarnowałam, ale poświęciłam To tych chcesz zmarnować 'moją robotę'. Ładnie to tak? Ja się tak starałam...chlip..chlip..;-( Dla 'forumowiczów' - no i dla Ciebie No i ....tyle Aha, jeszcze-za bardzo 'mięśniate' te Twoje babki, jak na mój gust ;-P Dobra, ciiiiiii..bo podpadnę
Pozdrawiam

P.S.Wywal tę gruba babę!!

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma co sie trudzić przez sobotę i niedzielę, tu masz linki do prawie jedenastu i pół tysiąca stron z takimi fotkami http://images.google.pl/images?q=fitness model&hl=pl&btnG=Szukaj z Google!



jak mało, to daj znać, dam kolejny link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zagadka - kto to jest ?

( tylko mi nie pisać że spajdermen )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2658
To TY! TYKA!
Dojrzałam tam takie samo oko

W nagrodę mam SOGa, no nie?

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4339


witam! wrociłam

..Mo` NRG...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnastyka

Następny temat

posilek potreningowy-ocencie...

WHEY premium