SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma na lato z Hi tec by marylinnn

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
dobra forma i niezly posilek - chociaz jabym wolal dac tam ziemniaki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
25.05.2013
DZIEŃ 10

Późno wstalem i nie za bardzo byla ochota na jedzenie ;/. Pogoda do niczego więc nie zrobilem biegu w terenie jak planowałem . Moze jutro uda sie zrobic bieg ^^. Z rana były juz zyly na udach co pokazuje ze BF spada wiec wszystko idzie do przodu ;).

DIETA
1.3 bułki + poledwica /ser/warzywa + 30g whey c6
2.100g ryzu + 160g filetu z kurczaka + warzywka
3.3 Jaja + ok.50g kurczaka + Bulka
4.200ml mleka + 30 g kazeiny

Jeszcze miedzy posilkami wpadly jakies slodycze ; O i jabłko. dzisiaj micha do kitu ale nie zawsze moze byc idealnie.

TRENING
w ramach treningu zrobiłem tabate :) dała niezle po dubsku w sumie. Przed i po jakies 15 min cwiczen ogulnorozwojowych.

SUPLEMENTACJA
dzisiaj tylko wpadło białko bo reszty nie oplacalo sie brac. W poniedzialek mam zamiar dowalic ladnie plecy wiec pojdzie STANO . Jedyne co mnie martwi ze moze mi sie zrobic za duzo kofeiny przy STANO i THERMO . Mam nadzieje ze nie bd mialo to negatywnego wplywu.

POnizej fota jajecznicy , lekka zabawa w Photoshopie z forma dzisiejsza i filmik z tabaty :p Chcialem cos tam sie jeszcze pospinac na koncu ale nie wyszlo chyba najlepiej . jakosc tez srednia bo swiatlo lipne









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157
Nie szpanuj prawkiem :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
p******niczek na biurku jak u mnie
Dobra sylwetka, bedę zagladał

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
26.05.2013
DZIEŃ 11

Chiałem zrobić dzisiaj bieg ale po tym jak rpzespalem blisko 11 h co mi sie rzadko zdarza stwierdilem ze moze zrobie dzien off . Caly dzien odpoczywalem . Czuć lekki zakwas nawet po tabacie : O.

DIETA

1.60 g muesli + 250 ml mleka + jabłko
2.2 krokiety (grzyby/mieso ) + 2 kawalki kurczaka + saatka grecka (babcia faszerowala ) + 1.5 kawalki jablecznika
3.3 krokiety + warzywa + 200ml mleka + 35 g whey c6
4.3 kawalki chleba razowego + ser/poledwica + 35g kazeiny
5.150 g twarogu


SUPLEMENTACJA
35g whey c6
30g micellar casein

Jutro chce zaczac jesc thermo fusion ale nie wiem jak to pogodzic poniewaz zarowno w stano i w thermo jest kofa a niechcialbym zeby za bardzo mnie to ruszylo tzn (nadcisnienie i tym podobne skutki ) moze thermo wziac do sniadania a stano przed treningiem czy jakos inaczej to ulozyc?

Zdjecie posilku nr 3 i plecow ktore jutro katujemy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli stopniowo bedziesz zwiekszal kofeine to nie bedzie zle gorzej jak na poczatku przesadzisz odrazu z dawka to moze byc nie ciekawo na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
nie bralbym kofeiny powyzej 300mg przy tej dawce juz mi inaczej na głowie , ciezej ;p a pobudzenia i tak nie odczuwam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
No własnie na trening dzisaij chyba poszło cos kolo 500mg kofy . Niezle kopa dalo ale tak sinusoidalnie zmienialo sie samopoczucie najpierw zlot potem znowu euforia i tak caly trening . A po treningu jak zwłoki wygladalem co Nie zmienia faktu ze trening zrobiłem bajka . Moze Thermo bd brac przed sniadaniem a Stano przed treningiem aczkolwiek to i tak jest okolo 2h max przerwy. Wpiska wieczorem

SONY - a jak tobie sie sprawdza stano ?

Zmieniony przez - marylinnn w dniu 2013-05-27 15:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
ja stosuje stano 1/2 porcji , bo przy calej porcji ,czyli 300mg kofeiny w bani mi dziwnie było ,a pilem stano 5godz przed snem bo tak trening wypadal i pozniej troche meczylem sie ze snem bo lezalem i mowie sobie chce juz spac ! teraz biore 1/2 porcji i jest git , 5-10min i spie. Pobudzenia jakowo nie odczuwam ale przyjemniej robi sie trening i wytrzymalosc na plus . ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
ja tez mialem czasem problem ze snem ale teraz jestem tak padniety ze jak sie klade to odrazu kima
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiedź na artykuł w PBC

Następny temat

KONKURS - pokaż swój dzień treningowy - PRACE

WHEY premium