SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma do oceny 15lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Mam pytanie co zrobić teraz jak stoję na 81/82 i nic nie idzie w górę
Kalorie mam na +
Wiec nie wiem co jest tego powodem

Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zbyt malo klaorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Mam jeść ponad 5tys już to ledwo co daje rade

Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Dlatego chce wejść na mini cuta by mieć lepszy apetyt

Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no niestety zazwyczaj jest tak, ze jak za malo jemy to nie damy rady zwiekszyc wagi,
odpoczynek byc moze dobrze ci zrobi i to wszystko zatrybi nieco inaczej, wazny jest tez sam dobor makro

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Dziś akurat
4.5tys kcal
260g białka
128.4tluszczy
562.7 węgli
Zobaczymy czy będę tył

Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Maja podstawowa przemiana materi to 1.9tys kcal
A by utrzymać wagę to 3.2tys
Mysle ze dobry będzie zejście do 4tys kcal dziennie

Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jak chcesz mini cut robic to utnij okolo 30% z podazy obecnej


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2020-04-03 12:18:09

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Powiem ci ze wziąłem sobie do serca to ze jeszcze nie czas na mini cuta wiec dalej ciągnę mase ale na 4tys kcal bo to ma największy sens.Pociagne do wakacji lub września i będę tedukowal

Karol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1222
Bo narazie jeszcze skóra i kosci

Karol

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas zmian, rozpoczęcie treningów, Trening w domu podczas kwarantanny - Suplementacja

Następny temat

Redukcja czy masa?

WHEY premium