SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma by Domokun93, str 2

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2429
Jak narazie realizuje cel, który obrałem , a więc zejście do jednocyfrowego bf i zachowanie jak najwięcej masy mięśniowej, a co dalej ? czas pokaże. Myślę , że tak przed wakacjami zrobię jeszcze jakąs spokojną masę, bez zbędnego zalewania się, bądź bilans na 0 i podtrzymanie formy

Od tego tyg. zaczynam brać pierwszy spalacz w życiu Man scorcha i zwiększam sesje aerobowe.

"Nie chce być wzorem do naśladowania. Wyznaczam sobie cele, przejmuje kontrole i pije z własnej butelki.
Popełniam błędy, ale za każdym razem wynoszę z nich naukę, a kiedy już wszystko zostanie wyjaśnione,
Założę się, że będę lepszym człowiekiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2429
Parę nowych fotek. Od ostatnich zdjęc - 2kg.







"Nie chce być wzorem do naśladowania. Wyznaczam sobie cele, przejmuje kontrole i pije z własnej butelki.
Popełniam błędy, ale za każdym razem wynoszę z nich naukę, a kiedy już wszystko zostanie wyjaśnione,
Założę się, że będę lepszym człowiekiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
Fajne skrzydełka :)

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10885
jak wygląda miska przy redukcji u cb??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2429
Dieta dotychczas wyglądała następująco :
DIETA:
1. płatki owsiane 70g / 1 jajko całe 65g / 30g białka
2. chleb razowy 90g/ pierś z kurczaka 100g / warzywa 100g /
3. przed treningowy:
ryż brązowy 50 g + 25g chleba żytniego razowego(mąka typ 2000) / pierś z kurczaka 150g / warzywa 100g / oliwa z oliwek 10g
4. po treningowy:
ryż brązowy 50g / pierś z kurczaka 150g / warzywa 100g / oliwa z oliwek 10g
5. ryż b 50g / pierś z kurczaka 100g / warzywa 100g / oliwa z oliwek 3g
6.makrela wędzona 150g / warzywa 100g /

Rozkład BTW:
B 2.4g / T 1.1g / Ww 2.8 g co daje 2208kcal.

Bazuje tylko na węglach złożonych. Od poniedziałku rozkład BTW uległ zmianie, mianowicie zostały obniżone tłuszcze do 0.7g /kg masy ciała , białko do 3g i Ww również do 3g.

Pozdrawiam.

"Nie chce być wzorem do naśladowania. Wyznaczam sobie cele, przejmuje kontrole i pije z własnej butelki.
Popełniam błędy, ale za każdym razem wynoszę z nich naukę, a kiedy już wszystko zostanie wyjaśnione,
Założę się, że będę lepszym człowiekiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Super sylwetka, trenuj dalej bedzie jeszcze lepiej, powodzenia :D

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 388
Wszystko się zgadza. Życzę dalszych postępów. Oby tak dalej! A man scorch pomoże, brałem, polecam, jak na pierwszy reduktor w życiu idealny moim zdaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
bardzo proporcjnalna i przyjemna sylwetka. Jesteś na dobrej drodze. Dieta jest, podstawy do budowania naprawdę bardzo dobrej sylwetki są także wsyzstko się zgadza. Naprawdę jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2429
Witam Wszystkich !

PROSZĘ O ZMIANĘ NAZWY TEMATU NA : Forma by Domokun93, str 2

Ostatnie zdjęcia przedstawiające moją formę były publikowane 3 lata temu .. Przez ten czas były lepsze jak i gorsze chwile w budowaniu sylwetki, jednak jakoś cały czas starałem się przynajmniej utrzymywać formę i dalej prowadzić aktywny tryb życia. Szereg sytuacji sprawił , że ćwiczyłem bez większej motywacji,odpowiedniego nastawienia wiec praktycznie stałem w miejscu ( zerowy progres w ciężarach jak i w sylwetce). Od około poł roku postanowiłem wziać się w garść , dopiąć diete, zmienić trening i efekty zaczęły być zauważalne.

Obecnie jestem na masie. Waga pomalutku idzie w górę , ale to dlatego ,że nie chcę zalewać się tak jak było to we wczesniejszych okresach masowych . Zdjęcia robione rano po śniadaniu, bez pompy

Waga na chwilę obecną to 76kg.

Wymiary : bicepsy 42cm
uda: 61 cm
pas 80,5cm
przedramię 34cm
Łydka 41 cm





















Zmieniony przez - Domokun93 w dniu 2016-10-02 15:56:22

"Nie chce być wzorem do naśladowania. Wyznaczam sobie cele, przejmuje kontrole i pije z własnej butelki.
Popełniam błędy, ale za każdym razem wynoszę z nich naukę, a kiedy już wszystko zostanie wyjaśnione,
Założę się, że będę lepszym człowiekiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Wszystko fajnie góra rozbudowana niestety nogi odstają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena

Następny temat

94r Rok Stażu.

WHEY premium