SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Floyd Mayweather vs Conor McGregor LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kurde, ja nawet nie wiedziałem że jest rozróżnienie na świat i na USA. Bo te 4,6 z Pacmanem to tylko USA chyba, a Danka podobno mówił o całym świecie.

Pogubiłem się w tym totalnie Ciężko mi znaleźć info o tym gdziekolwiek...

Widzę tylko tyle, żę o światowych wynikach nikt nie mówi, wszystkie "oficjalne" rekordy to wyniki USA i Kanady, a Danka mówił o całym świecie podobno. I tak w tym nie widzę sensu - czemu nie podaje się wyników z całego globu?


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-09-03 12:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
I tak przegrasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba jednak Conor rzeczywiście dostał baty od Malignaggiego skoro dalej nie wypuścili filmiku

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No dobra Puar, ale jeśli Conor pokona Nejta a potem np. Fergusona a Khabib będzie kontuzjowany i może nie być idealnego pretendenta. Wówczas świetną opcją byłaby walka z Malignaggim w Dublinie, realna szansa na 1 zwycięstwo Conora w boksie nad byłym mistrzem i duży hajs. Ta walka ma najwięcej sensu w boksie dla Conora. Jakby wypuścili sparing to walka straciłaby duuużo sensu. Na ch** to psuć, poza tym niech Paulie ma ból dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No jakby wypuścili filmik ze sparingu na którym Conor dostaje po dupie to rzeczywiście ich walka straciłaby dużo, a jeśli było tam odwrotnie to wręcz przeciwnie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jakby Conor dostawał po dupie to wtedy nikt by go w boksie nie chciał oglądać a tak byłby hype, bo Conor mówiłby, że go zdeklasował, znokautował i uszkodził mu mózg. Jakby Paulie dostawał po dupie to walka by się słabo sprzedała. No a tak Paulie będzie gadał, że to g**** prawda, że nie był w formie a i tak wygrał większość rund i byłaby g****burza na forach i wśród fanów i każdy by to oglądnął. Puar to jest bizness.
To jedyna walka, która ma sens w boksie dla Conora, Paulie już był nokautowany i też już młody nie jest.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-09-04 01:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Dremor
Kurde, ja nawet nie wiedziałem że jest rozróżnienie na świat i na USA. Bo te 4,6 z Pacmanem to tylko USA chyba, a Danka podobno mówił o całym świecie.

Pogubiłem się w tym totalnie Ciężko mi znaleźć info o tym gdziekolwiek...

Widzę tylko tyle, żę o światowych wynikach nikt nie mówi, wszystkie "oficjalne" rekordy to wyniki USA i Kanady, a Danka mówił o całym świecie podobno. I tak w tym nie widzę sensu - czemu nie podaje się wyników z całego globu?



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-09-03 12:50:13


To oczywiste ,w stanach i Kanadzie gala kosztowała 100 dolarów prawie ,w UK np sprzedali MILION ale po 20 funtów czyli 300 Tyś wykupień w USA/Kanadzie >> milion wykupień w UK ,w PL PPV kosztowało 40 ZL....

Jak zawsze liczą się głównie wpływy z NA/Kanady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to żeś mi odpowiedział...

"The previous record was set by the Mayweather vs. Manny Pacquiao fight in 2015 that garnered 4.6 million buys in North America. It’s at least possible White is still correct, because he could be accounting for a worldwide total. The Mayweather-Pacquiao fight reportedly did around 5.5 million buys worldwide."

I teraz to ma jakiś sens.

Dziwi mnie tylko fakt mówienia głównie o wynikach USA i Kanady. Logiczne, że w przypadku McGregora może być niżej w USA i Kanadzie, ale worldwide więcej, bo ludzie z Europy zrobią swoje.

Czy przegram czy nie przegram to i tak mylili się ci którzy przewidywali klapę, bo w najgorszym wypadku będzie to miało drugie miejsce


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-09-04 09:52:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
No klapy na pewno nie bylo. Z reszta sam uwazalem te walke za mismatch, ale chcialem obejrzec. Nadal uwazam, ze Floyd mogl zawalczyc tak jak to zwykle walczyl i do 10 rundy by Conora nie dociagnal. Niemniej jednak pod wzgledem biznesowym to byla petarda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
Jakby Conor dostawał po dupie to wtedy nikt by go w boksie nie chciał oglądać a tak byłby hype, bo Conor mówiłby, że go zdeklasował, znokautował i uszkodził mu mózg. Jakby Paulie dostawał po dupie to walka by się słabo sprzedała. No a tak Paulie będzie gadał, że to g**** prawda, że nie był w formie a i tak wygrał większość rund i byłaby g****burza na forach i wśród fanów i każdy by to oglądnął. Puar to jest bizness.
To jedyna walka, która ma sens w boksie dla Conora, Paulie już był nokautowany i też już młody nie jest.



Mi się zdaje że jakby Paulie dostawał po dupie to dobrze by się sprzedawała bo Paulie by chciał pokazać że tam to był tylko nic nie znaczący sparing itp. No a że nie wypuszczają tego filmiku to chyba teraz wiemy jak się potoczył... no chyba że jeszcze pokażą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyglądał wasz pierwszy trening

Następny temat

Pewność siebie na ulicy

WHEY premium