SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pewność siebie na ulicy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Witam
Temat który chcę poruszyć dotyczy pewności siebie w konfrontacji na ulicy. Zacznę może trochę od siebie bo mnie dotyczy ten problem, mianowicie trenuję karate kilka ładnych lat, posiadam dosyć wysoki stopień szkoleniowy ( 3kyu) , elementy boksu i siłka pod sw ;) Na treningach nie mam problemu walczyć z kimkolwiek, mimo częstej przewagi doświadczenia i umiejętności sparingpartnera nigdy nie "pękam" i nie ustępuje ;) Jednak na ulicy wygląda to zupełnie inaczej, nie miałem nigdy okazji zmierzyć się z kimś na ulicy i irytuje mnie ten stres/strach który mnie ogarnia jak mijam jakichś 2-3 cwaniaczków wożących się jak nie przymierzając Mcgregor.. Chciałbym się poczuć pewniej na ulicy i moje pytanie czy są na to jakieś sposoby ? Myslicie że problem tkwi w psychice i braku obycia/przełamania się w konfrontacji ulicznej ? Bo wiadomo że jednak trening a ulica to inna bajka ;) Od razu zaznaczam że nie zamierzam regularnie bić się na ulicy :D nie w tym rzecz.. Chodzi o komfort w takiej sytuacji jak wyżej, bo dzisiaj wyjście wieczorem na miasto niemal zawsze wiąże się z mijaniem grupki cwaniaków.. Dodam jeszcze że lubie się bić i sztuki walki trenuje bo są moją pasją, a nie z jakiegoś przymusu ;)


Zmieniony przez - Vegeta15 w dniu 2017-08-27 12:09:56

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
To normalne. Na ulicy nie znasz przeciwnikow, nie wiesz co potrafia. Nie wiesz czy maja przy sobie noz, kastet co kolwiek co da im przewage w walce. Ja trenowalem Krav mage u jednego z najlepszych na swiecie, ktory nalezy do G.I.T. Teeningi jak w wojsku, noze bronie, przecienicy w przewadze itd. Nauczylo mnie to jeszcze wiekszego respektu do konfrontacji na ulicy. Zrozumialem, ze tyle razy ile oberwalem na treningu nozem, palka itd. Uczy pokory, mimo ze techniki wytrenowane to nie zawsze idzie zgodnie z planem. Od kilku lat trenuje mma, ale na ulicy jak mijam ceaniakow, to zawsze trzymam sie zasad z Krav magi i spekuluje nad zagrozeniem. Twoja reakcja to zdrowo rozsodne zachowanie, instynkt samozachowawczy :)

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Jak powiedział swego czasu George Foreman " teoretycznie facet ważący ponad 80 kg jest w stanie znokautować każdego jednym ciosem". Także pewność siebie i uliczne doświadczenie mogą wziąć góre.

mjuzik pls

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Floyd Mayweather vs Conor McGregor LIVE

WHEY premium