SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness sylwetkowe :) Kinga Szweda

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
CrazyRuda
hej wlasnie zaczynam moja przygode z silownia chcialabym wiedziec od czego zaczac.Zalezy mi na poprawie sylwetki i ogolnej sprawnosci.


na początek zdecydowanie trening obwodowy najlepiej około 3 razy w tygodniu trwający do około 60 minut ćwiczenia początkowo wykonywane na maszynach, a w miarę upływu czasu dodawanie wolnych ciężarów. przed każdym treningiem pamiętaj o rozgrzewce 10-15 minut :) życzę wytrwałości, gdyż początki bywają trudne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
RedAlert
Ciężki trening i świetna forma zaglądamy z moją Anią do Twojego dziennczka. Niestety nasza dyscyplina nie cieszy się wielką popularnością i ciężko jest znaleźć sponsora i móc się skupić tylko na robieniu formy i startach.


Miło mi to słyszeć :) pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no szkoda ze nie cieszy sie taka popularnoscia jak chociazby w krajach arabskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
Witam! o to mój wczorajszy trening na klatkę piersiową i barki :)

klatka:

-wyciskanie sztangi na ławce dodatniej 4 x 10p po ostatniej seri drop set z redukcją obciążenia (dodatkowe dwie serie)

-wyciskanie chwytem wąskim na maszynie 4 x 10p i na koniec również drop set z redukcja obciążenia,

barki:

- wyciskanie hantli siedząc 6 x 12p
- wznosy hantli bokiem 6 x 12 plus drop set
- wznosy sztangi do brody 4 x 10
- wznosy hantla bokiem jednorącz 4 x 10, połączone ze wznosami hantli w opadzie tułowia 4 x 12

AEROBY 30 minut :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja niestety musze na klatke poswiecac dosc duzo pracy bo dosc slaba jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
ja mam bardzo wiele do poprawy i niestety nie idzie to do końca tak jakbym sobie tego życzyła aczkolwiek co cię nie zabije to cię wzmocni i trzeba walczyć do samego końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
moje śniadanko na które zawszę czekam z utęsknieniem :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Mi teraz wszystko smakuje nawet w wersji typowo redukcyjnej.Na masie ledwo co jadlem nawet urozmaicone posilki w sosy itp.czasem jadlem posilek 40min.teraz czekam na kazdy posilek odliczajac minutke za minutka.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
ja na masie nie miałam problemów z jedzeniem :) czasami nawet brakowało hehe a nie było tego mało! teraz zaczynam odczuwać braki i doceniać produkty jakże banalne ale, które mogłam jeść na masie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 453
wczorajszy zakup w biedronce po atrakcyjnej cenie 10.99 zł

pewnie nie ja jedyna skorzystałam.....


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy Arka ,,ArO" Przybylskiego

Następny temat

Przygotowania do MP 2015 - Kamil Akielaszek

WHEY premium