SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness Authority - Xtreme Anabolic Stack?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Witam, jakie jest Wasze zdanie na temat tego produktu? Czy dawka DAA jest odpowiednia, czy opłaca się do niego dokupić daa w prochu/kapsach i dodać 1g do porcji? Warto dokupić tribulusa, bo już nie kminie z tego nic..

Oczywiście cel stosowania tego produktu jako booster testa.

gdyby ktoś nie widział tutaj jest skład: https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_Xtreme_Anabolic_Stack-opis26617.html
Może polecacie jakiś inny?

PS. chciałem dodać w leksykonie, ale w regulamin tego zabrania

Pozdrawiam

;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
lepiej bylo by dac chyba DAA solo w odpowiedniej dawce...
w kwestii podniesienia poziomu testa tribulusa mozesz olac, on tak nie dziala
ile masz lat tak w ogóle?

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-09-16 13:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
18 ale produkt nie dla mnie.

Co do produktu oglądałem TEST FREAK, ale w sumie daa tam nawet nie ma.

No tak solo daa przecież podwyża poziom estrogenu? Co trzeba było by wtedy dodać? Bo np. ten sam produkt ale z pharmafreak jest droższy o 30zl i zdaje sobie sprawę że można to czymś zamienić

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
w tym wieku to raczej zadne bostery testa nie dla Ciebie, bo nie odczujesz ich dzialania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Dobrze o tym wiem, ale jak wcześniej napisałem że produkt nie jest dla mnie.. Chyba nie muszę tłumaczyć, ponieważ jak dobrze wiem że nie zadziała to i tak logiczne że nie kupie ;) Więc doradzisz? Jeśli solo daa to co trzeba dodać choćby na zbicie estro?

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
gdzie przeczytałes ze podnosi poziom estrogenu?
..nie trzeba nic dodawac..

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-09-16 13:25:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Tak wyczytałem, nie twierdzę że jest to prawdą dlatego też dodaje tutaj posta. Wiem, że na forum ale może coś mi się pomyliło. No ok, a w jakim celu do tego produktu opartym na daa są dodane inne składniki? Choćby resweratrol 'obnizajacy estro' oraz witaminy?

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160559 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234929
zapytaj producenta.
bierz solo daa taniej, a aefekt ten sam.
jedynie ponoc daa podbija prolaktyne, mozna wtedy b6 wrzucic dodatkowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
daa podnosi poziom prolaktyny ktory powiazany jest z poziomem estrogenu,tak przynajmniej mozna przeczytac w art na temat daa w dziale badania naukowe, pewnie o to chodzilo,
mozna brac wit b6 na obnizenie prolaktyny, wit kupisz w aptece jezeli chcialbys ja brac

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-09-16 13:33:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
No, tak właśnie wyczytałem. Jakie dawki b6 wtedy są optymalne? Bo jeśli ktoś ją dostarcza ją w kompleksie witamin i z innych źródeł warto wiedzieć. Macie po sogu.

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160559 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234929
300mg dziennie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec 100% whey protein profesional- smaki

Następny temat

zestawienie odzywek/supli

WHEY premium