SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitnes Authority Xtreme 3R - opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 401
Witam! Niedawno zakupiłem 3R i biorę go zawsze po treningu.
Jak dla mnie smak ohydny (winogronowy, ale jakoś go wciągam. xD
Mam jedno pytanie, do tych którzy stosują ten produkt.
Jaki ma wygląd wasz proszek, jaką ma konsystencję i jak wygląda sprawa rozpuszczania? Mój wygląda jak jakiś puch, gdy zaleje go wodą, część jest na dnia, a część pływa na powierzchni przypominając kożuch. Interesuje mnie to, gdyż wieczko było uszkodzone i zastanawiam się, czy wszystko jest z nim ok.

I Ty także możesz zostać Mr. Olimpia...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja mam orange smak. niezły. proch ma rozne wielkosci grudek, jedne biale, inne pomaranczowe, jedne mniejsze inne wieksze. rozpuszcza sie OK. bardzo dobry suplemenet jak dla mnie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
korzuch to normalne w przypadku aminokwasow, tak wiec jak jest, to mozesz sie cieszyc ze produkt ok
no chyba, ze mowimy o juz bardzo drogich formach, gdzie rozpuszcza sie jak woda. ale tak to smialo mozesz byc pewny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple beda działać?

Następny temat

Białko po treningu

WHEY premium