SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filar pytanko dla Ciebie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Witam- mianowicie aktualnie korzystam z Twojego planu na raminoa jest ok fajna pompa. Jednak po nowym roku chcialbym zmienic plan ale nie wiem co wybrac nie moge sie zdecydowac czy cwiczyc 3 razy w tyg. czy 4 razy.
Czy laczyc duze partie miesniowe z malymi czy wykonywac kazda duza partie miesniowa na oddzielnym treningu a male polaczyc np.
Klatka pon.
Plecy wt.
barki czw.
bicepsy tricepsy pt.
Jako ze nog cwiczyc nie moge wiec ich nie uwzglednilem
2 zestawy cwiczen, ktore bede zmienial co tydzien.
Powt. w zakresie 12-8 (progresja)
na izolowane cw. staly ciezar stala ilosc powt. 10-8
Ja to widze w ten sposob - a ja TY to widzisz?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 833
ja sie podlacze do pyania skierowanego do Filar. z tego co pamietam byl taki post sila i wytrzymalosc klatki i byl rozpisany trening. moje pytanie brzmi piszac ze wykonujemy np: francuskie do czoła 8,8,6,6 to rozumiem ilosc powtorzen tylo czy dokladamy obciazenie po tych pierwszych dwoch zeriach zeby po te 6 ruchow zrobic wiekszym? ps 1 nie rozumiem nazwy ciczenia: tricepsy frnacuskie..pozdrawiam

dzien bez treningu dniem straconym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
neo jesli nie pisalo, ze wykonywac z progresja ciezaru to zwiekszasz go.Jesli nie to dobierasz taki ciezar staly by wykonac max. 8 ruchow przy 4 serii bedziesz juz na tyle wyczerpany ze 6 powt. bedzie trudno wykonac:)

Zmieniony przez - Joy w dniu 2005-12-08 16:59:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Przypominam sie;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mese do oceny

Następny temat

połącznie parti

WHEY premium