SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FieLDS K-1 World GP 2009 FINAL

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7237
a wiadomo kto ma 3miejsce? xd

Nie zaczniesz Dzisiaj - Nie zaczniesz Nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 275 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5469
Bodajze egzekwo Allister i Remigiusz

no weakness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
jeszcze nie ogladalem calej gali, ale po czasach walk to nie spodziewalem sie,ze tak wiele pojedynkow zostanie tak szybko zostanie rozstrzygnietych, milo,ze Schilt zrewanzowal sie Badrowi, a Badr przy okazji Oveeremowi.

Sposob ktory zadziala na Schilta podczas ich pierwszej, teraz juz sie nie sprawdzil, Schilt byl juz przygotowany na takie posuniecia ze strony Badra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Ta cała masa mięśniowa nie wiem czy Overeemowi nie będzie przeszkadzać, bo jakiś wolny był w walce z Harim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Siergiej chyba myślał, że to gala boksu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Szkoda ze Hari dostal. Dziwne te ciosy byly, zero reakcji na nie nie bylo ten pierwszy prosty bez proby uniku ze strony Badra tak jak i to kopniecie na glowe. Moze to efekt zucania nim o ring w polfinale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Mr. Kultura no 1 tylko wiedział kiedy ma odejsć czyli Calzage;) Co do tematu to mi jakoś Harieg nie szkoda dostał po się poczuł za pewnie. Przy 2 knockdownie poczył sie jak bokser tyle że zapomnial że Schilt ma też nogi;)

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Em... dzlaczego Alistair przegrał? Nie wiem, ale jakoś nie widziałem żeby strasznie oberwał...

Greg - wyraźnie przeszkadza mu ta masa - to jest dobre do G'n'P w MMA, ale nie kiedy trzeba szybko zadawać ciosy - Alistair się łatwy do odczytania robi.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2009-12-06 23:19:18

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No bo była zasada 2 knockdowny w rundzie = TKO. Inna sprawa, że knockdowny z dupy, a drugiego w ogóle nie było :D Dlaczego tego nie puścili dalej, możemy sobie wytłumaczyć po części reakcją komentatorów. Prawda, że Hari miał przewagę, ale z drugiej strony wystarczyłoby, że raz dobrze dostanie i byłby koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo to są już takie maszyny do kilowania że nawet nie widać, a szczękę urywa

PS tak mi przyszlo do głowy że fajnie byłoby zobaczyć jak radzi sobie w tym towarzystwie znany za oceanem czempion kickboxingu niejaki Tima Sylvia ..albo mistrz youtubowych strikerów Kimbo Slice Ja pyerdole ale by komedia była .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Pudzianem i zdjęcia z treningu!

Następny temat

Wywiad z Mousasim.

WHEY premium