SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ferrigno Legacy 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Oczywiscie ze tak. Ja rozgraniczam kulturystyke klasyczna, tradycyjna i Pro. Do kazdej z tych konkurencji podchodze inaczej. i uwzam ze jak najbardziej Rockel wpisuje sie w open bb. Jest mniejszy od wielu innych jednak jego sylwetka bije ich na glowe proporcjami i ksztaltami, Z Rockelem wygrywa sie forma ( oczywiscie dodatkowym atutem do swietnej formy jest masa) Jezeil mamy dwoch zawodnikow o podobnej formie ale Ronny ma lepsze proporcje i ksztalty a drugi zawodnik jest masywniejszy, mozna byc pewnym ze Rockel wygra. Ostatnim przykladem byl konkurs Fitness Housse ( Ronny i Piotrkowicz). Ronny wrocil we wspanialym stylu do formy, udowodnil ze jest nadal grozny. Jednak oczywiscie bede kibicowal Robertowi.



Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-11-19 16:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Masti - muszę się zgodzić z Possible, że Rockel w porównywalnej formie z Robertem wygrywa proporcjami mimo tego, że jest mniejszy i pokazały to niedawne zawody w Rosji i te sprzed problemów Rockela, a po za tym Rockel jest bardziej rozpoznawalny w USA niż Robert i to kolejny argument przemawiający za Rockelem... Oczywiście Robert jest wielki, w wielkiej formie i zawsze mu kibicuje i tak samo jest teraz, bo Robert jest dla mnie mistrzem za to co osiągnął
Wszystko jednak scena zweryfikuje...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Tymaczasowa lista, na ktorej jak widac narazie Roberta nie ma( Dohne rowniez).

Grigori Atoyan
Pedro Barron
Omar Deckard
Jerome Ferguson
Stefan Havlik
Will Harris
Jeno Kiss
Manuel Lomeli
Ryan Pateracki
Ronny Rockel
Brad Rowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
tutaj 2 miejsce powinno być pewne, a i w b.dobrej formie o zwycięstwo mógłby Robert powalczyć, więc liczę, że Masti mówił prawdę i Robert wystartuje

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Nie wiem ,czy mówiłem prawdę..

Rozmawiałem osobiście z Piotrkowiczem i takie info usłyszałem,pytając sie o plany startowe..
Na moje zdziwienie,że tam chce jechać-Robert powiedział,że warto,bo to pierwsze zawody tej pewnie serii i będzie tam na widowni mnóstwo gwiazd kulturystyki,filmu oraz bardzo wielu sponsorów-w końcu serce Kalifornii i kulturystyki w USA.

To przyciągnie też mnóstwo publiczności oraz zainteresowanie mediów ,nawet tych nie branżowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Brad Rowe, 2 tygodnie przed.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
wpis Roberta Piotrkowicza z fb:

'Jak zapewne wiadomo wszystkim moim fanom planowałem zakończyć tegoroczne starty po zawodach w Petersburgu. Zmieniłem jednak zdanie i postanowiłem wystąpić w rozgrywanych pod koniec przyszłego tygodnia zawodach Ferrigno Legacy w Santa Barbara w USA. Nie czuję się zmęczony startami i jestem przekonany, że uda mi się powtórzyć formę z Rosji. Będę też oczywiście chciał powalczyć na tych zawodach o miejsce w ścisłej czołówce. Trzymajcie za mnie kciuki.
Jeśli ktoś z Was miałby ochotę spotkać się ze mną i osobiście ocenić moją formę będę obecny na rozgrywanym w najbliższą niedzielę w Mińsku Mazowieckim Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness. Organizator planuje na tych zawodach krótkie seminarium ze mną oraz być może mój pokaz na scenie. Serdecznie zapraszam na to wydarzenie wszystkich fanów kulturystyki.'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Swietnie. Trzymamy kciuki. Dodatkowa dobra informacja jest ze bedzie mozna to obejrzec live

Live Stream :

http://www.bodybuilding.com/fun/ferrigno-legacy.html?clickid=1tXXhu1yg2ep3Esx:v33GyyTUkQSB7XVkXUE0g0&irpid=72519 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
ooo, bardzo fajnie, że będzie transmisja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Ten Rowe to jakby ze 3 poziomy lub lepiej niżej jak nasz Robert tutaj musi być podium ...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NEWELLA - Nowy produkt białkowy najwyższej jakości

Następny temat

Mistrzostwa swiata w kulturystyce-Brazylia 2014-11od 13 do 17

WHEY premium