SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor vs Silva, Arlovski vs Kharitonov na Strikeforce w lutym

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
rogersa nie widzę w finale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16342
jezeli rogers wyjdzie w takiej formie jak ostatnio to nie daje mu szans z barnettem, a nawet jak jakims cudem mu sie uda to byłoby to najgorsze z mozliwych rozwiazan... kolejna walka z fedorem? a tym bardziej z overeemem? nieee!

Zmieniony przez - kamilbbk w dniu 2011-01-26 15:03:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"przegrał z Arlovskim"
"Silva z kolei rozwalił w stójce Arlovskiego, który od walki z Werdumem poczynił całkiem spore postępy"

Wszystko sie zgadza, ale nie sadzisz, ze wyniki zalezne byly od psychiki Arlovskiego. Andrzej wychodzac do Silvy byl po 2 ciezkich nokautach i wyszedl uwazajac tylko, by nie zostac po raz kolejny powalonym.

Strikeforce Fedor - Silva to chyba jedna z najciezszych gali w historii, przynajmniej jezeli chodzi o main card.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja tez Rogersa nie widze w finale ale jak mam wybrac 2 z drabinki po prawo to wybieram Barnetta a na drugim miejscu Rogersa. Na tych dwoch stawiam, a gdybym mial podac kobo najbardziej bym chcial widziec w finale z prawej strony to bylby to Arlovski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




ot tak, dla wspomnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Mocarna walka, aż muszę sobie ją jeszcze raz obejrzeć.

W sumie niezłe jaja by były, gdyby finał turnieju tak wyglądał.

A w ogóle:





"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Wywiad z Fedorem :
http://www.m-1global.com/2011/01/25/fedor-emelianenko-in-mma-the-refereeing-leaves-a-lot-to-be-desired/

Nie chcę SOG'a - chcę aby ktoś to przetłumaczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
W tych starszych walkach Overeem to był taki cykuś, szczególnie, jak w papę dostał Na szczęście dla niego koks który zażywa wpłynął na jego pewność siebie
To tak trochę żartem, a na serio to gdyby jeszcze raz stanęli na przeciwko siebie Overeem i Kharitonov to nie wyobrażam sobie teraz, żeby Alistair tak się zachowywał podczas walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
czy sparował z jakimis pro boxerami?---- nie nic nie zmieniał trenował z tymi co zawsze.
czy bys sie zgodził na walke z bracmi klitschko?--- w tym momencie nei mysle ze nie jestem gotowy nigdy nie brałem udału w boksie zawodowym.
reszta to jakies bzdury o boksie i sendziowaniu na ktore odpowiadał ze oczywiscie ze lepiej skonczyc walke niz zostawic ja dla decyzji sędziow itp
nie chciało mi sie całego tłumaczyc:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Ale sergej jest wolny jak ketchup... Andrei go rozwali!
WAR ARLOVSKI:P!

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW - od ilu lat wstęp?

Następny temat

Obóz K1 Zakopane 5-12 luty 2011

WHEY premium