SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor vs Silva, Arlovski vs Kharitonov na Strikeforce w lutym

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na pytania hejterów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2367 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36077


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja bardzo lubie Fedora i mu kibicuje,mowie szczerze,ale imponuja mi osoby ambitne,zawodnicy ambitni,rozwijajacy sie;Jon Jones,GSP,Anderson Silva,czy chociażby nakoksowany,ale jednak rozwijajacy sie A.Overeem!Fedor?zatrzymał sie w miejscu,zero współpracy z lepszymi trenerami,sparingpartnerzy ci sami cały czas,metody treningowe te same itd.Świat idzie do przodu,zawodnicy stają sie bardziej kompletni,tylko patrzec jak jego "era" zakonczy sie w tym roku:(((
I nie pisze tego w formie "hejtingu" i jeśli wygra cały turniej,to odszczekam to wszystko,co napisalem wyzej,tutaj na forum:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Z tymi treningami to racja ale ja wam mówię, że Fedor wygra cały turniej. Jak wygra to potem wszyscy będą sobie dobrze robić do jego filmików i go wielbić znów. Ja jestem za nim cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




To tez dobre kiedys wyslalem do fight24 przed walką fedora i dali na glowna strone

<cwaniak>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11440
wszyscy są już są gotowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Fedor chyba już stracił ten głód wygranej co kiedyś, te ciągłe wygrane pod rząd sprawiły, że przestał się rozwijać. Nic tak nie hamuje rozwoju jak słaba konkurencja, a Fedor chyba unika silnej konkurencji, dlaczego nie poszedł do UFC obijać się z najlepszymi i walczy tak rzadko, chyba tylko po to, żeby podtrzymać sztuczny ranking. Mimo to życze mu jak najlepiej, ale nie widze możliwości wygrania z Overeemem, świat poszedł do przodu a Fedor został na tym samym poziomie na którym był kiedyś albo i gorszym bo wiadomo, lata lecą...

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
jestem ciekaw po czym poznaliscie ze fedor przestał sie rozwijać?
co wy siedzicie u niego na treningach? kazdy trenuje jak mu pasuje i nie kazdy trening dziala na kazdego tak samo.
porazka z werdumem nie swiadczy ze przestal sie rozwijac.
cale zycie trenowal u siebie i jakos wygrywal a wy gadacie ze tam sie nie moze rozwijac:/ niech mi ktos tu da jakies fakty panowie!

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
mega fota XD sog xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie do pubu, tacy goście przychodząhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/43.gif[/img]:::[img]https://static1.sfd.pl/1/images2011/20110209071506.jpg" alt=""/>




Ps. Dobre makapp - sog



E. Rogers, wygląda jak jakiś psychol-zabójca, nie!?
Reszta pozytywnie!

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-09 07:17:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Obóz K1 Zakopane 5-12 luty 2011

WHEY premium