SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor vs Silva, Arlovski vs Kharitonov na Strikeforce w lutym

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Fedor niziutki przy Overeemie, nie zmienia to faktu, że na pewno walka skończy się jak na 1 fotce, a nie jak na filmiku.
WAR FEDOR!


A jeszcze jedno chciałem powiedzieć. Tak czytając niektórych wypowiedzi tutaj na sfd, czy też komentarze na fight24 i na m*arocks() wysuwam dziwne wnioski. Jedni piszą, że ciężcy z UFC to lamy, inni, że ciężcy ze Strikeforce to jeszcze większe lamy, a są też tacy którzy piszą, że i jedni i drudzy to lamusy. To ja nie wiem kto według takich ludzi w ogóle jest dobrym zawodnikiem wagi ciężkiej ?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-01-13 23:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie gadanie bedzie zawsze, a nigdy nie dojdzie do meczu ufc vs. strikeforce wagi ciezkiej wiec mozemy tylko gdybac kto rzadzi w rankingach...

wg mnie turniej strikeforce rozwieje wiele watpliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Najlepszym ciężkim na świecie jest DaDa "Spartan" 5000, pokonał go tylko Rickson.

A ja po prostu wolę oglądać walki, bo na wpisach jakiś anonimowych cepków w Necie się daleko nie zajedzie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dada Fajwtauzand to nowy gatunek, chowany na stekach z grilla, a nie jakichś koksach i odżywkach. Oprócz tego, że jest najlepszym ciężkim w MMA, dzierży ten sam tytuł w wyciskaniu na klatę (rekordy profesjonalne nie potwierdzone).

Ciekawi mnie czy obóz u Grega Jacksona dał radę naprawić Andrzeja, szkoda by znowu przegrał z kretesem i się załamał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto to ten dada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




On chyba? Ale też nie kminie o co im chodzi z nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oł maj gad
taka smieszniejsza wersja kimbo

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2011-01-14 02:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Głupio zrobili, że kto wygra turniej ten ma "tylko" możliwość walki o pas, a nie od razu tytuł. Jest to zrobione pod Overeema żeby w razie porażki mógł się "odkuć". SF boi się że jeśli Fedor go pokona to trochę legnie to uwielbienie Aliego. Poza tym więcej kasy zbiorą. Już widzę te napisy:"Ali po porażce w turnieju walczy o powrót na szczyt i odzyskanie honoru. Trenował ciężej niż kiedykolwiek, jest zmotywowany bardziej niż kiedykolwiek".

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
"Zjadł więcej koni niż kiedykolwiek". Może nie tyle zrobione pod Overeema, co byłyby problemy i trochę bałaganu z organizacją gdyby pas Overeema był na szali w każdej walce turniejowej głównie ze względu na długość walki. Po za tym 3 rundowe ćwierć i półfinały to dużo mniejsze ryzyko, że ktoś dozna kontuzji i odpadnie z turnieju.

W sumie w K-1 pas mistrza na szali nie jest i analogia do K-1 w tej kwestii w Strikeforce też jest, bo podobnie jak tamten pas mistrza wagi ciężkiej, tak i ten wszyscy mają w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW - od ilu lat wstęp?

Następny temat

Obóz K1 Zakopane 5-12 luty 2011

WHEY premium